کد خبر: ۹۶۳۶۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
شهردار مشهد در نشست با اعضای ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور:
شهردار مشهد با اشاره به اهمیت بزرگداشت دهه کرامت در شان امام رضا (ع) گفت: بر این اساس فضای شهری مناسبی رادر دهه کرامت ایجاد خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی در نشست با اعضای ستاد بزرگداشت دهه کرامت که با حضور مشاور وزیر ارشاد، رییس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد، معاون و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهردار و رییس بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) برگزار شد، افزود: تمام تلاش خودمان را بکار خواهیم گرفت تا فضای مناسب و با نشاطی را برای بزرگداشت دهه کرامت در شان حضرت معصومه (س) و حضرت رضا(ع) ایجاد کنیم.
وی اضافه کرد: امیدواریم با همکاری سایر دست اندرکاران بزرگداشت دهه کرامت، اقدامات خوبی با چاشنی اخلاص برای جلب رضایت حضرت رضا (ع) در شهر مشهد انجام شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.