کد خبر: ۹۶۳۶۱
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
شهردار مشهد در نشست با اعضای ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور:
شهردار مشهد با اشاره به اهمیت بزرگداشت دهه کرامت در شان امام رضا (ع) گفت: بر این اساس فضای شهری مناسبی رادر دهه کرامت ایجاد خواهیم کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا کلائی در نشست با اعضای ستاد بزرگداشت دهه کرامت که با حضور مشاور وزیر ارشاد، رییس و جمعی از اعضای شورای شهر مشهد، معاون و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهردار و رییس بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) برگزار شد، افزود: تمام تلاش خودمان را بکار خواهیم گرفت تا فضای مناسب و با نشاطی را برای بزرگداشت دهه کرامت در شان حضرت معصومه (س) و حضرت رضا(ع) ایجاد کنیم.
وی اضافه کرد: امیدواریم با همکاری سایر دست اندرکاران بزرگداشت دهه کرامت، اقدامات خوبی با چاشنی اخلاص برای جلب رضایت حضرت رضا (ع) در شهر مشهد انجام شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
آخرین اخبار