کد خبر: ۹۶۳۶۰
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان:
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش دو میلیارد ریال در عملیات پلیس آگاهی کرمان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ یدالله حسن‌پور گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز مستقر در ایست و بازرسی سه راهی راین، به دو دستگاه اتوبوس مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از خودروهای مذکور، مقادیری کالای قاچاق از جمله ۷۲۰ کیلو گرم مغز گردو، ۴۵۰ کیلوگرم نفتالین، ۱۶۰ کیلوگرم جوش شیرین، ۲۷۵ کیلوگرم گیاهان دارویی، ۲۰۰ کیلوگرم انبه و ۱۲۰ کیلوگرم کافور قاچاق را کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان با اشاره به دستگیری دو متهم و معرفی آنان به مراجع قضائی بیان کرد: کارشناسان ارزش اقلام کشف شده را دو میلیارد ریال برآورد کردند.

وی در پایان از شهروندان خواست: هرگونه موارد مشکوک در خصوص قاچاق کالا را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.
آخرین اخبار