کد خبر: ۹۶۳۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
فرماندار شیروان:
فرماندار شهرستان شیروان گفت: برای نصب گاردریل پل اترک که در مسیر شیروان قرار دارد مشکل خاصی وجود ندارد و به زودی نصب می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، امین رضا مرآتی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه مشکلی برای تأمین اعتبار نصب گاردریل پل اترک وجود ندارد، اظهار کرد: نصب گاردریل پل اترک که از مسیر پارک تفریحی شیرکوه می‌گذرد در دستور کار قرار گرفته است.

مرآتی افزود: تأکیدات لازم مبنی بر نصب گاردریل به شهردار شیروان شده و طی روزهای آینده نسبت به رفع مشکلات فنی و نصب گاردریل اقدام می‌شود.

وی تاکید کرد: نصب گاردریل برعهده شهرداری شیروان است و به کمک دیگر نهادها و گروه‌ها نیازی نیست.

 نصب گاردریل بر پل اترک که از مسیر شیروان به شیرکوه می‌گذرد یکی از مهم‌ترین خواسته‌های شهروندان شیروانی از شهرداری این شهرستان بوده به خصوص پس از سقوط خودرو به داخل این رودخانه که مرگ چهار جوان را به همراه داشت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.