کد خبر: ۹۶۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
مشاور وزیر ارشاد:
مشاور وزیر ارشاد گفت: شهردار مشهد، جوان، خلاق، نواندیش است
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حجت الاسلام ارزانی در نشست با اعضای ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور که با حضور شهردار و رییس شورای شهر مشهد برگزار شد، با تقدیر از مدیریت شهری و شورای شهر مشهد گفت: شهردار مشهد جوان، خلاق، نواندیش و متعهد است که یک سرمایه بزرگ برای این شهر است و اعتقاد راسخ دارم شهردار و شورای شهر می‌توانند الگوی مناسبی در کشور در تبلیغات شهری باشند.
مسئول ستاد برگزاری جشن‌های دهه کرامت اضافه کرد: اکنون در سایر نقاط جهان اهمیت زیادی برای تبلیغات شهری قائل هستند زیرا تاثیرگذاری بسیاری بر شهروندان و سوق دادن آنها به سوی معنویت، نشاط و آرامش دارد.
وی ادامه داد: مشهد با وجود حرم مطهر حضرت رضا(ع) شهر خورشید تابان است که در دهه کرامت باید در تمام کشور و سایر نقاط جهان دیده شود.

همکاری خوب شهرداری و شورای شهر مشهد با ستاد بزرگداشت دهه کرامت 

همچنین در ادامه این نشست برازش، مدیر بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) نیز با تقدیر از شهرداری و شورای شهر مشهد گفت: جشن‌های دهه کرامت بیش از 17 سال است که برگزار می‌شود و این در حالی بود که در ابتدا جشن‌ها و برنامه‌ها محدود به مشهد بود اما به تدریج به تمامی استان‌های کشور و سایر نقاط جهان گسترش پیدا کرده است.
مدیر بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) افزود: مدیریت شهری مشهد در برگزاری جشن‌ها و ویژه برنامه‌های دهه کرامت همکاری خوبی با ستاد و بنیاد امام رضا (ع) داشته که از این بابت از شهردار و شورای شهر مشهد تشکر می‌کنیم.
وی اضافه کرد: سال گذشته از سوی نهاد کتابخانه‌ها مسابقه‌ای با مضوع سیره امام رضا(ع) برگزار شد که بیش از 800 هزار نفر در آن شرکت کرده‌اند که پیش‌بینی می‌کنیم امسال مشارکت در این مسابقه بیشتر شود.
وی ادامه داد: سال گذشته همچنین جشنواره آواها و نواهای رضوی با حضور 8 کشور در دهه کرامت برگزار شد که امسال با شکوهتر برگزار می‌شود و در شب میلاد حضرت رضا (ع) از خادمان فرهنگ رضوی و منتخبان جشنواره‌ها در برج سپید تجلیل خواهد شد.
گفتنی است جشن‌های دهه کرامت از 13 تیرماه همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) آغاز و تا 23 تیر ماه سالروز میلاد حضرت رضا(ع) ادامه خواهد داشت. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.