کد خبر: ۹۶۳۵۲
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
مشاور وزیر ارشاد:
مشاور وزیر ارشاد گفت: شهردار مشهد، جوان، خلاق، نواندیش است
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حجت الاسلام ارزانی در نشست با اعضای ستاد بزرگداشت دهه کرامت کشور که با حضور شهردار و رییس شورای شهر مشهد برگزار شد، با تقدیر از مدیریت شهری و شورای شهر مشهد گفت: شهردار مشهد جوان، خلاق، نواندیش و متعهد است که یک سرمایه بزرگ برای این شهر است و اعتقاد راسخ دارم شهردار و شورای شهر می‌توانند الگوی مناسبی در کشور در تبلیغات شهری باشند.
مسئول ستاد برگزاری جشن‌های دهه کرامت اضافه کرد: اکنون در سایر نقاط جهان اهمیت زیادی برای تبلیغات شهری قائل هستند زیرا تاثیرگذاری بسیاری بر شهروندان و سوق دادن آنها به سوی معنویت، نشاط و آرامش دارد.
وی ادامه داد: مشهد با وجود حرم مطهر حضرت رضا(ع) شهر خورشید تابان است که در دهه کرامت باید در تمام کشور و سایر نقاط جهان دیده شود.

همکاری خوب شهرداری و شورای شهر مشهد با ستاد بزرگداشت دهه کرامت 

همچنین در ادامه این نشست برازش، مدیر بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) نیز با تقدیر از شهرداری و شورای شهر مشهد گفت: جشن‌های دهه کرامت بیش از 17 سال است که برگزار می‌شود و این در حالی بود که در ابتدا جشن‌ها و برنامه‌ها محدود به مشهد بود اما به تدریج به تمامی استان‌های کشور و سایر نقاط جهان گسترش پیدا کرده است.
مدیر بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع) افزود: مدیریت شهری مشهد در برگزاری جشن‌ها و ویژه برنامه‌های دهه کرامت همکاری خوبی با ستاد و بنیاد امام رضا (ع) داشته که از این بابت از شهردار و شورای شهر مشهد تشکر می‌کنیم.
وی اضافه کرد: سال گذشته از سوی نهاد کتابخانه‌ها مسابقه‌ای با مضوع سیره امام رضا(ع) برگزار شد که بیش از 800 هزار نفر در آن شرکت کرده‌اند که پیش‌بینی می‌کنیم امسال مشارکت در این مسابقه بیشتر شود.
وی ادامه داد: سال گذشته همچنین جشنواره آواها و نواهای رضوی با حضور 8 کشور در دهه کرامت برگزار شد که امسال با شکوهتر برگزار می‌شود و در شب میلاد حضرت رضا (ع) از خادمان فرهنگ رضوی و منتخبان جشنواره‌ها در برج سپید تجلیل خواهد شد.
گفتنی است جشن‌های دهه کرامت از 13 تیرماه همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) آغاز و تا 23 تیر ماه سالروز میلاد حضرت رضا(ع) ادامه خواهد داشت. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران  در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

درحالی نمایندگان مجلس شلوغی مترو را مورد انتقاد قرار دادند که مدیران شهری معتقدند تحریم ها قراردادهای واردات واگن را تعلیق کرد و باعث هدایت تقاضا به سمت تولید واگن داخلی شد که انتظار می رود با حمایت مجلس و دولت 630 واگن به حمل و نقل ریلی شهری اضافه شود.
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)