کد خبر: ۹۶۳۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
در فرهنگسراهای شهر در حال اجرا است؛
طرح غربالگری رایگان فشار خون در فرهنگسراهای شهر در دست اجرا است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، طرح غربالگری رایگان فشار خون در 10 فرهنگسرای شهر در دست اجرا قرار دارد و شهروندان با مراجعه به این مراکز می‌توانند در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون که از هجدهم خردادماه در سطح کشور اجرایی شده، مشارکت کنند.
بر اساس این گزارش، شهروندان علاقه مند به مشارکت در این طرح می‌توانند از ساعت 7.30 الی 13 و 17 الی 19 به فرهنگسرای انقلاب، الهیه، امر به معروف، بهرمان و رسالت مراجعه کنند. همچنین فرهنگسرای قرآن و عترت پذیرای شهروندان از ساعت 8 الی 18 است و روزهای شنبه تا چهارشنبه درهای فرهنگسرای حجاب از ساعت 9 الی 17 و روز پنجشنبه از ساعت 9 الی 14 برای اجرای طرح غربالگری به روی عموم باز است.
در عین حال، فرهنگسرای علوم و نجوم از ساعت 9 الی 13 و 15 الی 21 به اجرای این مهم می‌پردازد و فرهنگسرای غدیر نیز فقط در روزهای پنجشنبه از ساعت 15 الی 17 به ارائه این خدمت می‌پردازد. فرهنگسرای امت نیز از ساعت 8 تا 13 و 17 الی 21 پذیرای شهروندان مراجعه کننده است.
گفتنی است، طرح غربالگری رایگان فشار خون در تمامی فرهنگسراهای یاد شده از روز 18 خردادماه آغاز شده و تا نیمه تیرماه امسال ادامه خواهد داشت. در عین حال امکان ارائه این خدمت در فرهنگسرای علوم و نجوم تا 17 تیرماه فراهم است. ضمن اینکه فرهنگسرای رسالت از 24 خرداد برای اجرای طرح غربالگری آماده خدمت به شهروندان خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران  در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

درحالی نمایندگان مجلس شلوغی مترو را مورد انتقاد قرار دادند که مدیران شهری معتقدند تحریم ها قراردادهای واردات واگن را تعلیق کرد و باعث هدایت تقاضا به سمت تولید واگن داخلی شد که انتظار می رود با حمایت مجلس و دولت 630 واگن به حمل و نقل ریلی شهری اضافه شود.
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)