کد خبر: ۹۶۳۴۸
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
در فرهنگسراهای شهر در حال اجرا است؛
طرح غربالگری رایگان فشار خون در فرهنگسراهای شهر در دست اجرا است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، طرح غربالگری رایگان فشار خون در 10 فرهنگسرای شهر در دست اجرا قرار دارد و شهروندان با مراجعه به این مراکز می‌توانند در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون که از هجدهم خردادماه در سطح کشور اجرایی شده، مشارکت کنند.
بر اساس این گزارش، شهروندان علاقه مند به مشارکت در این طرح می‌توانند از ساعت 7.30 الی 13 و 17 الی 19 به فرهنگسرای انقلاب، الهیه، امر به معروف، بهرمان و رسالت مراجعه کنند. همچنین فرهنگسرای قرآن و عترت پذیرای شهروندان از ساعت 8 الی 18 است و روزهای شنبه تا چهارشنبه درهای فرهنگسرای حجاب از ساعت 9 الی 17 و روز پنجشنبه از ساعت 9 الی 14 برای اجرای طرح غربالگری به روی عموم باز است.
در عین حال، فرهنگسرای علوم و نجوم از ساعت 9 الی 13 و 15 الی 21 به اجرای این مهم می‌پردازد و فرهنگسرای غدیر نیز فقط در روزهای پنجشنبه از ساعت 15 الی 17 به ارائه این خدمت می‌پردازد. فرهنگسرای امت نیز از ساعت 8 تا 13 و 17 الی 21 پذیرای شهروندان مراجعه کننده است.
گفتنی است، طرح غربالگری رایگان فشار خون در تمامی فرهنگسراهای یاد شده از روز 18 خردادماه آغاز شده و تا نیمه تیرماه امسال ادامه خواهد داشت. در عین حال امکان ارائه این خدمت در فرهنگسرای علوم و نجوم تا 17 تیرماه فراهم است. ضمن اینکه فرهنگسرای رسالت از 24 خرداد برای اجرای طرح غربالگری آماده خدمت به شهروندان خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.