کد خبر: ۹۶۳۳۹
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خبر داد
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از اتصال نیمی از ایستگاه‌های آتش‌نشانی به شبکه اینترانت فیبرنوری شهرداری مشهد خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدجواد رجائیان ضمن اشاره به طرح توسعه شبکه اینترانت فیبرنوری شهرداری مشهد گفت: در راستای تسهیل ارتباطات سازمانی و صرفه جویی اقتصادی، طرح توسعه شبکه اینترانت فیبر نوری پیگیری و تاکنون بخش عمده‌ای از ساختمان‌ها و مناطق شهرداری مشهد به این شبکه متصل شده‌اند اما با توجه به جابه‌جایی‌های مرسوم و پیش‌بینی‌نشده، همچنین تعدد سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه ابرسازمان شهرداری مشهد،کماکان این طرح در حال اجرا و گسترش است.
وی همچنین در خصوص توسعه طرح شبکه فیبرنوری برای سایر سازمان‌های خدمات‌رسان مجموعه شهرداری اظهار داشت: تاکنون تعداد 22 ایستگاه آتش‌نشانی به شبکه فیبرنوری شهرداری مشهد متصل شده‌اند. پیش از این 16 ایستگاه به همراه ساختمان ستاد، ساختمان مرکز آموزش و فرماندهی به شبکه فیبر نوری شهرداری متصل شده بودند و سه ایستگاه آتش‌نشانی نیز در طی سال جاری به این شبکه متصل شده‌اند.
گفتنی است انتقال حجم وسیع اطلاعات به صورت متن، صوت و تصویر با سرعت بالا، پهنای باند وسیع، هزینه‌های اقتصادی پایین و به‌صرفه و ایمنی با درصد بالا از مزایای استفاده از فیبرنوری در شهرداری مشهد می‌باشد.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران  در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

درحالی نمایندگان مجلس شلوغی مترو را مورد انتقاد قرار دادند که مدیران شهری معتقدند تحریم ها قراردادهای واردات واگن را تعلیق کرد و باعث هدایت تقاضا به سمت تولید واگن داخلی شد که انتظار می رود با حمایت مجلس و دولت 630 واگن به حمل و نقل ریلی شهری اضافه شود.
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)