کد خبر: ۹۶۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
با اجرای اقدامات لازم در سال 97 محقق شد
شهردار منطقه 15 گفت: با اجرای اقدامات لازم طی سال گذشته 54 میلیارد و 496 میلیون ریال صرفه جویی در هزینه جاری منطقه شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،وحیدرضا محمدی با بیان این مطلب افزود: این اقدامات در راستای تاکیدات شهردار محترم تهران و به منظور مدیریت بهینه منابع در شرایط اقتصادی کنونی انجام و بیش از 54 میلیارد ریال با کاهش مصرف انرژی، تغییر خدمات فضای سبز و نگهداشت پارکینگ مکانیزه، امور اداری و حذف قراردادهای غیر ضروری صرفه جویی شد.
 
وی به اقدامات انجام شده در صرفه جویی انرژی اشاره کرد و گفت: با تشکیل کمیته کاهش هزینه، ممیزی و ثبت اطلاعات، تطبیق و اصلاح تعرفه، بهینه سازی دیماند، بهره جویی از تعرفه نیمه شب، حذف کارشناسی راکتیو و مدیریت مصرف هزینه ها 13 میلیارد و 618 میلیون ریال صرفه جویی در این بخش شده است.
 
شهردار منطقه ادامه داد: با حذف قراردادهای غیر ضروری در خانه شهید و بوستان ترافیک و اداره آن توسط پرسنل شهرداری، علاوه بر کاهش هزینه 12 میلیارد و 685 میلیون ریالی، خدمات بهتری را به شهروندان ارائه کردیم.
 
وی با اشاره به اینکه 12 میلیارد و 643 میلیون ریال کاهش هزینه در بخش هزینه های اداری غیر ضروری شامل خرید ملزومات اداری، کاغذ و برگزاری جشن های مناسبتی داشتیم اضافه کرد: در بخش خودروهای استیجاری، مخابرات، تأسیسات و واحد تکثیر 9 میلیارد و 408 میلیون ریال نیز صرفه جویی شده است.
 
وی با اشاره به اینکه با تدابیر ترافیکی در بخش پارکینگ مکانیزه 4 میلیارد و 500 میلیون ریال کاهش هزینه شده است، افزود: با ایجاد باغ گیاهان دارویی، تبدیل گل کاری فصلی به دائمی و تبدیل قطعات چمن کاری به درختکاری در بخش فضای سبز نیز یک میلیارد و 640 میلیون ریال کاهش هزینه اتفاق افتاده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.