کد خبر: ۹۶۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
با اجرای اقدامات لازم در سال 97 محقق شد
شهردار منطقه 15 گفت: با اجرای اقدامات لازم طی سال گذشته 54 میلیارد و 496 میلیون ریال صرفه جویی در هزینه جاری منطقه شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،وحیدرضا محمدی با بیان این مطلب افزود: این اقدامات در راستای تاکیدات شهردار محترم تهران و به منظور مدیریت بهینه منابع در شرایط اقتصادی کنونی انجام و بیش از 54 میلیارد ریال با کاهش مصرف انرژی، تغییر خدمات فضای سبز و نگهداشت پارکینگ مکانیزه، امور اداری و حذف قراردادهای غیر ضروری صرفه جویی شد.
 
وی به اقدامات انجام شده در صرفه جویی انرژی اشاره کرد و گفت: با تشکیل کمیته کاهش هزینه، ممیزی و ثبت اطلاعات، تطبیق و اصلاح تعرفه، بهینه سازی دیماند، بهره جویی از تعرفه نیمه شب، حذف کارشناسی راکتیو و مدیریت مصرف هزینه ها 13 میلیارد و 618 میلیون ریال صرفه جویی در این بخش شده است.
 
شهردار منطقه ادامه داد: با حذف قراردادهای غیر ضروری در خانه شهید و بوستان ترافیک و اداره آن توسط پرسنل شهرداری، علاوه بر کاهش هزینه 12 میلیارد و 685 میلیون ریالی، خدمات بهتری را به شهروندان ارائه کردیم.
 
وی با اشاره به اینکه 12 میلیارد و 643 میلیون ریال کاهش هزینه در بخش هزینه های اداری غیر ضروری شامل خرید ملزومات اداری، کاغذ و برگزاری جشن های مناسبتی داشتیم اضافه کرد: در بخش خودروهای استیجاری، مخابرات، تأسیسات و واحد تکثیر 9 میلیارد و 408 میلیون ریال نیز صرفه جویی شده است.
 
وی با اشاره به اینکه با تدابیر ترافیکی در بخش پارکینگ مکانیزه 4 میلیارد و 500 میلیون ریال کاهش هزینه شده است، افزود: با ایجاد باغ گیاهان دارویی، تبدیل گل کاری فصلی به دائمی و تبدیل قطعات چمن کاری به درختکاری در بخش فضای سبز نیز یک میلیارد و 640 میلیون ریال کاهش هزینه اتفاق افتاده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)
آئین نکوداشت استاد جمشید مشایخی در فرهنگستان هنر برگزار شد

آئین نکوداشت استاد جمشید مشایخی در فرهنگستان هنر برگزار شد

آئین نکوداشت استاد جمشید مشایخی با حضور اساتید عرصه هنر در تاریخ ۲۷ خرداد ۹۸ در فرهنگستان هنر برگزار شد .