کد خبر: ۹۶۳۳۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
سرپرست اداره کل امور مالی شهرداری تهران:
سرپرست اداره کل امور مالی و اموال شهرداری تهران گفت: به عنوان یک شخص حقیقی معتقدم باید ذی حسابان شخصیت شغلی مستقل داشته باشند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد رضا زارعلی سرپرست اداره کل امور مالی و اموال شهرداری تهران که گزینه انتخاب به عنوان ذی حساب ۲ شهرداری تهران بود با اشاره به فعالیتهای گذشته خود گفت: تقویت ذی حسابی از طریق دانش ذی حسابی یکی از اولین برنامه های بنده است.
 
وی تصریح کرد: تلاش برای افزایش شفافیت های مالی و شایسته گزینی در قشر ذی حسابان و ایجاد بانک اطلاعاتی ذی حسابان دیگر برنامه های بنده است.
 
زارعلی خاطرنشان کرد:برقراری ارتباط منظم با شورای شهر و ایجاد ساز و کار مناسب برای ارایه گزارش‌های ذی حسابی دیگر برنامه بنده است.
 
وی افزود:دیده شده که برخی از ذی حسابان وحدت رویه ندارند که برنامه بنده ایجاد یک سری دوره های آموزشی ضمن خدمت برای رسیدن به وحدت رویه است.
 
سرپرست اداره کل امور مالی و اموال شهرداری تهران گفت: برخی قوانین ذی حسابی باید بروز رسانی شود تا برخی مشکلات و انحراف ها مرتفع شود که این هم مورد توجه قرار گرفته است.
 
وی در پاسخ به اینکه شما دو شغله خواهید بود و چگونه این موضوع را مدیریت خواهید کرد گفت: به نظر بنده و از جایگاه حقیقی خود معتقدم باید ذی حسابی مستقل باشد.
 
زارعلی افزود: قوانین تا این لحظه منافاتی با این دو شغله بودن ندارند و در گذشته هم همین روال طی شده است و ما هم قرار نیست در تصمیم گیری هایمان دستمان بلرزد و استقلال رأی خود را از دست بدهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.