کد خبر: ۹۶۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
هافبک فصل گذشته تیم فجر شهید سپاسی و سابق تیم های استقلال اهواز و نفت تهران به عضویت تیم فولاد خوزستان درآمد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قرارداد همکاری باشگاه فولاد خوزستان و عباس بوعذار به مدت ۲ فصل امضا شد تا این هافبک خوزستانی در لیگ نوزدهم با پیراهن فولاد و زیر نظر جواد نکونام فوتبال خود را دنبال کند.

این بازیکن ۲۶ ساله سابقه عضویت در تیم‌های استقلال اهواز و نفت تهران را داشته و پس از آن برای انجام خدمت سربازی خود راهی تیم فجر سپاسی شیراز شده بود.

تیم فولاد خوزستان امسال پس از اتمام لیگ و پایان قرارداد افشین قطبی، با جواد نکونام به عنوان سرمربی قرار بست و سپس به عنوان اولین خرید تابستانی، با محمد بلبلی پدیده فصل گذشته سپیدرود قرارداد بست اما این بازیکن ظاهراً با باشگاه استقلال توافق کرده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.