کد خبر: ۹۶۳۱۲
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
دو جوان ۱۹ و ۲۰ساله که اقدام به گوشی قاپی‌ها سریالی از شهروندان تهرانی می‌کردند طی عملیات پلیسی توسط ماموران عملیات کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس دستگیر شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ ضرغام آذین، رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس در تشریح این خبر بیان داشت: از اوایل امسال گوشی قاپی در محدوده این کلانتری شدت گرفته بود در حالیکه شکایت شکات نیز نشان از سریالی بودن این سرقت‌ها داشت که با شناسایی نقاط آلوده، ماموران عملیات کلانتری ماموریت یافتند به صورت شبانه روزی این نقاط را تحت کنترل خود داشته باشند.

وی ادامه داد: طی این گشت زنی‌های شبانه روزی بالاخره روز گذشته متهمان در حالیکه قصد شروع آخرین سرقت خود را داشتند توسط ماموران گشت عملیات کلانتری مورد شناسایی قرار گرفتند و یکی از آن‌ها قبل از ارتکاب به سرقت دستگیر شد، اما دیگری به یکی از شهرستان‌های استان البرز متواری شد.

وی افزود: با انجام تحقیقات سریعا مخفیگاه متهم دیگر نیز شناسایی و او نیز دستگیر و به کلانتری دلالت داده شد که در تجسس‌های پلیسی از مخفیگاه این دو متهم تعداد ۹ دستگاه گوشی سرقتی به همراه چهار عدد ساعت مچی سرقتی و دو قبضه سلاح سرد کشف و ضمیمه پرونده نیز شد.

رییس کلانتری ادامه داد: متهمان که در ابتدا منکر ارتکاب سرقت بودند در ادامه با مشاهده ادله و قرائن موجود لب به اعتراف گشودند و با فراخوان سریع شکات توسط کلانتری، ۱۵ مالباخته در بدو ورود متهمان را مورد شناسایی قرار دادند و با بررسی‌های انجام شده توسط ماموران مشخص شد هر دو متهم ۲۰ و ۱۹ ساله دارای سوابق متعدد کیفری از جمله سرقت می‌باشند؛ بنابراین گزارش، یکی از شکاتی که متهمان را مورد شناسایی قرار داده خانمی حدودا ۴۵ ساله است که طی اظهارات خود مدعی شد در خیابان کتابخانه شهرک در حالیکه منتظر فرزند خود بود تا او را از آموزشگاه به خانه برساند از سوی متهمان هدف سرقت قرار گرفته بود. این خانم میانسال در حالیکه با هندزفری با فردی در آن طرف خط، مشغول صحبت بود، یکی از متهمان با استفاده از چاقو دسته چوبی ضربه‌ای به سرش می‌زند و با کشیدن هندزفری گوشی اش را نیز به سرقت می‌برد.

سرهنگ آذین در خاتمه اشاره کرد: متهمان تاکنون به ۴۵ فقره اعتراف کرده اند.
برچسب ها: دستگیری ، گوشی ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.