کد خبر: ۹۶۳۰۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۸
همزمان با "روز جهانی صنایع دستی" برپا شد
به همت اداره بانوان و با مشارکت واحد رفاه منطقه21، "نمایشگاه صنایع دستی و دست ساخته های بانوان شهروند و سرپرست خانوار" ویژه همکاران شاغل در بوستان شهربانوی ورودی غربی پایتخت برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین معینی کربکندی معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه ضمن اعلام مطلب فوق گفت: 10 ژوئن؛ "روز جهانی صنایع دستی"، فرصتی مغتنم را ایجاد کرد تا دست ساخته های بانوان شهروند و سرپرست خانوار در قالب برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم و با هدف حمایت ویژه از تولیدات آنان برگزار شود. 

وی در ادامه افزود: "صنایع دستی" نوعی کار است که در آن لوازم تزئینی و کاربردی تنها با استفاده از دست یا ابزار ساده ساخته می‌شود؛ در همین راستا این نمایشگاه به منظور حمایت از بانوانی که از این طریق به امرار معاش و کمک به اقتصاد خانواده می پردازند، برپا شده است.
 
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه21 در همین راستا یادآور شد: "نمایشگاه صنایع دستی" و دست ساخته های بانوان با هدف توانمندسازی این بانوان کارآفرین، جهت خرید همکاران با تخفیفات ویژه همزمان با "روز جهانی صنایع دستی" در بوستان شهربانوی منطقه21 برگزار شد. 

معینی کربکندی در خاتمه تاکید کرد: "نمایشگاه صنایع دستی منطقه21" جهت ارائه انواع محصولات و کارهای سنتی، زینتی و پوشاک در بیستم خرداد ماه از ساعت9الی13 ویژه خرید حضوری بانوان همکار (بهره مندی از تخفيف 20 درصدي با ارائه كارت پرسنلی) و شهروندان برپا بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.