کد خبر: ۹۶۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
با حکم وزیر ورزش و جوانان؛
وزیر ورزش و جوانان، «علی کریمی» را به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان منصوب کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، طی حکمی از سوی مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، علی کریمی به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان معرفی شد.

در حکم وزیر ورزش و جوانان آمده است:

جناب آقای علی کریمی نظر به تعهد و تخصص جنابعالی و به موجب این حکم به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان منصوب می‌شوید.

انتظار دارم با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در استان، تلاش و تعامل سازنده با مدیران، کارکنان، پیشکسوتان، ورزشکاران، صاحب نظران عرصه فرهنگی و جوانان، در راستای سیاست‌ها و تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و برنامه‌های وزاتخانه نسبت به اجرای امور ذیل توجه جدی معمول دارید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری با ساماندهی و بسیج منابع و امکانات، ایجاد بستر مناسبت برای خدمت رسانی صادقانه و متناسب با شأن والای مردم شریف استان و فراهم نمودن نشاط و خودباوری در خانواده بزرگ ورزش و جوانان، در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

بر اساس این گزارش، پیش از این «علی یاور عزیزپور» سکان دار اداره کل ورزش و جوانان لرستان بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.