کد خبر: ۹۶۲۶۸
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
فرمانده انتظامی فارس گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان نی ریز ۳۰۸ کیلو تریاک کشف و یک وانت پیکان متعلق به قاچاقچیان توقیف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار احمدعلی گودرزی افزود: در اجرای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، مأموران انتظامی پاسگاه قطرویه شهرستان نی ریز اقدام به کنترل خودروهای عبوری به صورت محسوس و نامحسوس در محورهای مواصلاتی کردند.

وی ادامه داد: با تلاش مأموران و انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی در این راستا یک دستگاه وانت پیکان متعلق به قاچاقچیان شناسایی و توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان فارس افزود: در بازرسی از این خودرو میزان ۳۰۸ کیلو تریاک کشف و در این راستا ۲ نفر قاچاقچی دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

سردار گودرزی در پایان با اشاره به اثرات سوء مواد مخدر در جامعه، تأکید کرد: همانند سال های گذشته یکی از اولویت های اصلی پلیس فارس مبارزه بی امان با پدیده شوم مواد مخدر، قاچاقچیان و سوداگران مرگ خواهد بود و مأموران جان بر کف انتظامی استان در این مسیر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهند کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران  در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

درحالی نمایندگان مجلس شلوغی مترو را مورد انتقاد قرار دادند که مدیران شهری معتقدند تحریم ها قراردادهای واردات واگن را تعلیق کرد و باعث هدایت تقاضا به سمت تولید واگن داخلی شد که انتظار می رود با حمایت مجلس و دولت 630 واگن به حمل و نقل ریلی شهری اضافه شود.
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)