کد خبر: ۹۶۲۶۵
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان خبر داد
فرمانده انتظامی آبادان از کشف ۶ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک، یک قبضه سلاح شکاری، یک دستگاه بی سیم نظامی و دستگیری دو نفر متهم در این شهرستان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ سید محسن نقی زاده در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با مواد مخدر و به منظور ضربه زدن به باندهای قاچاق، کار شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ که در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت دارند به صورت ویژه در دستور کار پلیس آبادان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی آبادان با انجام کار اطلاعاتی دقیق مخفیگاه دو نفر از قاچاقچیان مواد مخدر را در محور آبادان به خرمشهر شناسایی کردند که پس از هماهنگی با مرجع قضایی و بازرسی از محل مورد نظر، مقدار ۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک به صورت بسته بندی شده به همراه یک دستگاه ترازوی توزین موادمخدر و یک قبضه سلاح شکاری و تعداد ۶ عدد فشنگ شکاری غیر مجاز کشف شد.

وی با بیان اینکه متهمان به همراه مواد کشف شده تحویل مرجع قضایی شدند، تصریح کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی و با شدت با قاچاقچیان موادمخدر و مخلان امنیت و آرامش مردم برخورد می کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.

وی از شهروندان آبادانی خواست تا هرگونه مورد مشکوکی را به طور سریع از طریق تماس فوریتی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در منطقه ذوالفقاری آبادان، تلاش برای شناسایی و دستگیری سارق به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ تقی زاده افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی پس از انجام تحقیقات فنی و تخصصی متوجه شدند که سارق پس از انجام عمل مجرمانه و سرقت اموال عمومی، متواری و در یکی از محله‌های آبادان مخفی شده است.

وی اظهار کرد: ماموران پس از اخذ دستور قضایی موفق شدند سارق اصلی و حرفه‌ای منازل را شناسایی و در یک عملیات منسجم و ضربتی او را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با بیان اینکه متهم هم اکنون تحت بازجویی پلیسی قرار دارد، گفت؛ در بازرسی از مخفیگاه این سارق حرفه ای، اموال مسروقه ای همچون دو دستگاه موتورسیکلت، یک دستگاه کولرگازی دوتیکه، یک دستگاه رایانه به همراه کیس، دو دستگاه موتور جوش، چهار دستگاه ضبط خودرو و سه جفت لاستیک خودرو، یک دستگاه چرخ خیاطی و مقداری کابل برق کشف شد.

سرهنگ تقی زاده با بیان اینکه متهم پس از سیر مراحل قانونی و شناسایی مالباختگان تحت الحفظ تحویل مراجع قضایی می شود، افزود: از شهروندان آبادانی می خواهیم تا موارد مشکوک را به طور سریع به پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.