کد خبر: ۹۶۲۶۴
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
با همکاری تبلیغات اسلامی خراسان شمالی انجام شد
با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی خراسان شمالی و کمک ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ۶۱ سری جهیزیه برای زوجین مناطق کم برخوردار این استان تهیه و تحویل داده شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم اهدای جهیزیه به زوجین نیازمند خراسان شمالی، اظهار کرد: این سازمان با رویکرد خدمات اجتماعی فرهنگی، زمینه آغاز زندگی مشترک زوج‌های جوان کم برخوردار را فراهم آورد.

حجت السلام علی خادمی در ادامه به اجرای طرح هر مسجد یک خیریه اشاره کرد و افزود: این طرح در غالب ارائه خدمات اجتماعی همچون راه‌اندازی صندوق‌های قرض‌الحسنه، تأمین جهیزیه و خدمات حوزه سلامت با محوریت مساجد توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) تشکیل شده است.

خادمی افزود: در همین رابطه سازمان تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با کمک ستاد فرمان امام (ره) اقدام به تهیه جهیزیه برای زوج‌های نیازمند کرد.

وی با بیان اینکه تأمین اعتبار این طرح با حمایت بنیاد اجتماعی احسان ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و مشارکت مردمی با محوریت مسجد انجام شده است، تصریح کرد: برای تهیه ۶۱ سری جهیزیه یک میلیارد و ۵۲۵ میلیون تومان هزینه شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.