کد خبر: ۹۶۲۶۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳
رئیس پلیس راهور خراسان رضوی:
رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: ۶۰ درصد جانباختگان حوادث رانندگی در معابر شهری خراسان رضوی عابران پیاده هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محمدباقر سلیمی ظهر دوشنبه در جلسه مشترک شورای هماهنگی ترافیک و کمیسیون ایمنی حمل و نقل خراسان رضوی اظهار کرد: حدود ۶۰ درصد جانباختگان استان در معابر شهری را عابرین پیاده و۳۰ درصد را موتور سیکلت سواران تشکیل می‌دهند.

وی افزود: مشهد به دلیل عدم وجود زیرساخت‌ها و کنارگذرهای لازم و تداخل و ترکیب ترافیک سنگین و سبک زمینه بروز تصادف را دارد و در این میان وسایل نقلیه تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین در معابر یکی از چالش‌های مشهد است.

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی تصریح کرد: سال گذشته ۶۸ نقطه حادثه خیز معابر درون شهری برای رفع مشکل شناسایی شد.

فرمانده پلیس راه استان خراسان رضوی نیز در ادامه این نشست بیان کرد: سال گذشته حدود ۱۵ میلیون وسیله نقلیه وارد این استان شدند و همچنین در نورز امسال ۱ میلیون و ۱۴۶ هزار دستگاه وارد مشهد شدند که نسبت به سال قبل حدود ۱۰ درصد افزایش داشته است.

سرهنگ هادی امیدواری خاطرنشان کرد: بیشترین آسیب‌ها در حوزه واژگونی خودرو در غرب استان و مربوط به مسیر سبزوار بوده و لازم است اقدامات بیشتری برای افزایش ایمنی در این مسیر به انجام رسد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.