کد خبر: ۹۶۲۵۹
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: به دنبال تفاهم نامه بسیج سازندگی با سازمان بهزیستی ۷۰واحد مسکونی معلولان در استان احداث می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی هنری در مراسم کلنگ زنی احداث ۱۰ واحد مسکونی معلولان در نهبندان با بیان اینکه تفاهم نامه‌ای ما بین سازمان بسیج سازندگی کشور و بهزیستی در راستای احداث واحدهای مسکونی مددجویان و معلولان منعقد شده است، افزود: سهم خراسان جنوبی از این تفاهم نامه احداث ۷۰ واحد مسکونی و مناسب سازی ۱۵۰ واحد است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی با اشاره به مراسم کلنگ زنی ۱۰ واحد مسکونی در نهبندان بیان کرد: امید است این واحدها تا پایان سال ۹۸ تکمیل شود.‌

وی بیان کرد: حداقل مساحت واحدهای مسکونی ۶۵ متر مربع است و در صورتی که متقاضی متراژ بیشتری را درخواست کند، هزینه مازاد توسط متقاضی تأمین می‌شود.

هنری اظهار کرد: بخشی از اعتبارات این واحدها از طریق تسهیلات پرداختی متقاضیان پرداخت و بخشی بر اساس تسهیلات بلاعوض بهزیستی مددجویان تک معلولی یا دو معلولی تأمین می‌شود.

وی بیان کرد: پروژه‌های مناسب سازی بر اساس شرایط و ضوابط اعلام شده از سوی سازمان بهزیستی، با کمک گروه‌های جهادی در ایام تابستان انجام خواهد شد.

هنری با بیان اینکه این تعداد پروژه‌ها از سرجمع طرح ۴۰ هزار پروژه بسیج مستضعفین بوده که عملیات اجرایی آنها در بهمن ماه سال گذشته آغاز شده است، گفت: سهم خراسان جنوبی ۷۵۰ پروژه بوده که تاکنون ۳۵۰ پروژه در حال اجرا است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.