کد خبر: ۹۶۲۵۹
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی:
رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: به دنبال تفاهم نامه بسیج سازندگی با سازمان بهزیستی ۷۰واحد مسکونی معلولان در استان احداث می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی هنری در مراسم کلنگ زنی احداث ۱۰ واحد مسکونی معلولان در نهبندان با بیان اینکه تفاهم نامه‌ای ما بین سازمان بسیج سازندگی کشور و بهزیستی در راستای احداث واحدهای مسکونی مددجویان و معلولان منعقد شده است، افزود: سهم خراسان جنوبی از این تفاهم نامه احداث ۷۰ واحد مسکونی و مناسب سازی ۱۵۰ واحد است.

رئیس سازمان بسیج سازندگی خراسان جنوبی با اشاره به مراسم کلنگ زنی ۱۰ واحد مسکونی در نهبندان بیان کرد: امید است این واحدها تا پایان سال ۹۸ تکمیل شود.‌

وی بیان کرد: حداقل مساحت واحدهای مسکونی ۶۵ متر مربع است و در صورتی که متقاضی متراژ بیشتری را درخواست کند، هزینه مازاد توسط متقاضی تأمین می‌شود.

هنری اظهار کرد: بخشی از اعتبارات این واحدها از طریق تسهیلات پرداختی متقاضیان پرداخت و بخشی بر اساس تسهیلات بلاعوض بهزیستی مددجویان تک معلولی یا دو معلولی تأمین می‌شود.

وی بیان کرد: پروژه‌های مناسب سازی بر اساس شرایط و ضوابط اعلام شده از سوی سازمان بهزیستی، با کمک گروه‌های جهادی در ایام تابستان انجام خواهد شد.

هنری با بیان اینکه این تعداد پروژه‌ها از سرجمع طرح ۴۰ هزار پروژه بسیج مستضعفین بوده که عملیات اجرایی آنها در بهمن ماه سال گذشته آغاز شده است، گفت: سهم خراسان جنوبی ۷۵۰ پروژه بوده که تاکنون ۳۵۰ پروژه در حال اجرا است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
آخرین اخبار