کد خبر: ۹۶۲۵۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
شهردار فردیس:
شهردار فردیس از بهسازی درزهای انقطاع پل سرحد آباد خبر داد و گفت: بخشی از زیر پل به پارکینگ تبدیل می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، منوچهر غفاری در حاشیه بازدید معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس از معابر این شهر، اظهار کرد: جمعیت فردیس نیم میلیون نفر است و ترافیک یکی از مهم‌ترین معضلات این شهر به شمار می‌رود.

وی با تأکید بر اینکه توسعه معابر و احداث معابر جدید راهکاری کاهش معضل ترافیک است به وجود مسیرهای دسترسی از محله‌های مختلف به سمت خیابان‌های اصلی فردیس اشاره کرد و گفت: با احداث این مسیرها می‌توان بخشی از بار ترافیک موجود در معابر اصلی را وارد مسیرهای جدید کرد.

شهردار فردیس در بخش دیگری از بهسازی فاز دوم زیر پل سرحد آباد خبر داد و افزود: در نظر داریم بخشی از فضای زیر پل را به پارکینگ تبدیل کنیم.

غفاری با اشاره به اینکه ممکن است پل سرحد آباد نیازمند بهسازی لرزه‌ای باشد، گفت: مشاوران عمرانی شهرداری فردیس در این رابطه در حال مطالعه هستند و پس از تکمیل مطالعات در صورت نیاز اقدامات لازم انجام می‌شود.

وی بابیان اینکه پل سرحد آباد از ابتدای تأسیس تاکنون نگهداری بهسازی نشده است، گفت: طی سالیان گذشته درزهای انقطاع این پل بازشده و خساراتی به بار آمده است که شهرداری در نظر دارد نسبت به بهسازی درزهای انقطاع اقدام کند.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.