کد خبر: ۹۶۲۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان غربی:
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان غربی از وقوع یک فقره قتل خانوادگی در ارومیه طی امروز دوشنبه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ سامان غنی زاده در گفتگو با خبرنگاران در خصوص جزئیات قتل اظهارداشت: در منطقه میثم ارومیه فردی همسر ۴۷ ساله و فرزند پسر ۱۷ ساله خود را به قتل رساند و با دختر خردسالش از محل قتل فرار کرد.

وی ادامه داد: در پی تماس تلفنی با پلیس ۱۱۰ مأموران آگاهی بلافاصه به محل وقوع حادثه مراجعه کردند و هم اکنون نیز تحقیقات در خصوص این قتل خانوادگی ادامه دارد.

سرهنگ غنی زاده اظهارداشت: ساعتی پس از وقوع این قتل قاتل خود را به پلیس آگهی معرفی کرده است و پرونده در حال بررسی و تکمیل برای ارجاع به مراجع قضائی است.

وی با بیان اینکه دختر خردسال این خانواده تحویل خواهر قاتل شده است گفت: شواهد اولیه نشان دهنده بروز مشکلات خانوادگی از مدت‌ها قبل در این خانواده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.