کد خبر: ۹۶۲۳۶
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
رئیس شورای عالی استانها گفت: مواردی که در لایحه مالیات بر ارزش افزوده مربوط به شهرداری ها است، بعد از تنظیم برای ما ارسال می‌شود تا اگر نظری داریم طبق آن اعمال شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مرتضی الویری رئیس شورای عالی استانها در خصوص تازه ترین نتایج رایزنی ها با کمیسیون اقتصادی مجلس بر سر لایحه مالیات بر ارزش افزوده گفت: بخش زیادی از پیشنهادات ما برای تغییر در جزییات این لایحه پذیرفته شده است.
 
رئیس شورای عالی استانها با اشاره به گفتگویی که صبح دیروز با محمدرضا ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصاد و دارایی مجلس انجام داده بود، اظهار کرد: قرار شده تا مواردی که در لایحه مالیات بر ارزش افزوده مربوط به شهرداری ها است، بعد از ویرایش و تنظیم برای ما ارسال شود تا اگر نظری داریم طبق آن اعمال شود.
 
گفتنی است در حال حاضر شهرداری ها 60 درصد درآمد خود را از طریق عوارض کسب می کنند، ولی با تصویب این لایحه بخش مهمی از درآمدهای شهرداری ها قطع می شود و این امکان وجود دارد که راههای همچون تراکم فروشی و تخلفات اداری جایگزین آن شود.
 
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.