کد خبر: ۹۶۲۳۵
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵
مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه:
امام با اشاره به اینکه در بخش ساختمانی و فیزیکی ساخت تونل به خود کفایی رسیده ایم، گفت: در بخش تجهیزات نیز بیش از ۶۰ درصد به بومی سازی دست یافته ایم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علی امام با تاکید بر اینکه با حمایت و پشتیبانی دولت و سایر دست اندرکاران قادر به تولید صد درصدی در بخش تجهیزات نیز خواهیم بود، افزود:علی رغم تحریم‌های ظالمانه بین المللی علیه جمهوری اسلامی ایران؛ با مهندسی معکوس به موفقیت‌های زیادی در زمینه ساختمانی و تجهیزاتی مترو دست یافته ایم و به طور قطع به همت تولید کنندگان داخلی خودکفایی کامل در بخش تجهیزات نیز امکان پذیر خواهد بود.
 
وی با اشاره به اینکه تکمیل خطوط شش و هفت مترو از اولویت‌های شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) به شمار می‌آید، بیان داشت: تا چند ماه آینده بخش شرقی خط هفت، حد فاصل مهدیه تا بسیج به طول هشت و نیم کیلومتر با دو ایستگاه به بهره برداری خواهد رسید.
 
وی به افتتاح ایستگاه میدان امام حسین (ع) تا نیمه نخست تابستان جاری اشاره و تصریح کرد: در حال برنامه ریزی هستیم تا با تزریق نقدینگی بخش شمالی خط شش مترو با شانزده و نیم کیلومتر نیز به مدار بهره برداری وارد شود.
 
امام به موضوع مناقصه پایانه آزادگان اشاره و خاطر نشان کرد: امیدواریم فاز یک این پایانه که شامل بخش پارکینگ است امسال به بهره برداری برسد.
 
وی ادامه داد:همچنین تلاش داریم تا پایان سال جاری فاز دوم پایانه کلاهدوز را نیز وارد مدار بهره برداری کنیم.
 
گفتنی است هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی و صنایع وابسته از امروز ۱۹ خرداد ما تا ۲۲ ماه جاری در محل دایمی نمایشگاه بین المللی از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۸ در حال برگزاری است و علاقه مندان می‌توانند از غرفه شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) در سالن ۷ بازدید کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.