کد خبر: ۹۶۲۳۰
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
شهردار منطقه ۱۳ از راه اندازی مینی بوس برقی دور باز در بوستان جنگلی سرخه حصار در راستای پروژه‌های قطب گردشگری شرق تهران و همزمان با هفته محیط زیست خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه 13گفت: خودرو مینی بوس برقی دور باز با ظرفیت ۱۵ نفر برای توسعه گردشگری در بوستان جنگلی سرخه حصار همزمان با هفته محیط زیست راه اندازی شد.
 
به گفته وی این مینی بوس دور باز در مسیر‌های بوستان جنگلی سرخه حصار استفاده می‌شود که شهرداری منطقه در راستای پروژه‌های قطب گردشگری شرق تهران و به منظور کاهش آلودگی زیست محیطی در نظر دارد، در گام‌های بعدی از تعداد بیشتری از این خودرو‌ها برای جا به جایی شهروندان و گردشگران در فضای بوستان استفاده کند.
 
شهردار منطقه اظهار داشت: استفاده از این ماشین‌های الکتریکی با کمک به کاهش آلودگی محیط زیست در دستور کار شهرداری منطقه قرار گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.