کد خبر: ۹۶۲۰۸
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
هلال احمر شمیرانات:
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان شمیرانات اعلام کرد: مصدوم حادثه سقوط از آبشار کبوترخان دارآباد (شمال تهران) پس از اقدامات اولیه امدادی به بیمارستان منتقل شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن فراهانی توضیح داد: روز گذشته (یکشنبه) گزارش سقوط جوانی (مرد) از پلیس کوهستان به هلال احمر واصل و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی بلافاصله یک تیم ۸ نفره امدادی به محل حادثه اعزام شد.

وی تصریح کرد: تیم اعزامی متشکل از یک پزشک و ۷ نجاتگر هلال احمر شهرستان بود.

این مقام مسئول اظهار داشت: امدادگران پس از رسیدن به محل حادثه و معاینه دقیق مصدوم که از ناحیه ستون فقرات آسیب دیده بود، با انجام اقدامات امدادی اولیه و تثبیت فیزیکی مصدوم را به وسیله بسکت به پائین کوه منتقل کردند.

فراهانی ضمن اعلام اینکه حادثه دیده ۳۰ ساله بود افزود: فرد مذکور به بیمارستان شهدای تجریش انتقال یافت.

شمیرانات با آب و هوایی کوهستانی متشکل از شهر شمیران (منطقه یک، شمال و شرق منطقه دو و بخش اعظمی از منطقه سه تهران) و دو بخش لواسانات و رودبار قصران در شمال و شمال شرقی پایتخت واقع شده است. این شهرستان دارای کوه‌ها، روددره ها و محل عبور رودخانه جاجرود به سد لتیان می‌باشد که به این دلیل در تمامی فصول با استقبال چشمگیر گردشگران و کوهنوردان مواجه است.
منبع: ایرنا
برچسب ها: هلال احمر ، سقوط ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
آخرین اخبار