کد خبر: ۹۶۲۰۸
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
هلال احمر شمیرانات:
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان شمیرانات اعلام کرد: مصدوم حادثه سقوط از آبشار کبوترخان دارآباد (شمال تهران) پس از اقدامات اولیه امدادی به بیمارستان منتقل شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن فراهانی توضیح داد: روز گذشته (یکشنبه) گزارش سقوط جوانی (مرد) از پلیس کوهستان به هلال احمر واصل و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی بلافاصله یک تیم ۸ نفره امدادی به محل حادثه اعزام شد.

وی تصریح کرد: تیم اعزامی متشکل از یک پزشک و ۷ نجاتگر هلال احمر شهرستان بود.

این مقام مسئول اظهار داشت: امدادگران پس از رسیدن به محل حادثه و معاینه دقیق مصدوم که از ناحیه ستون فقرات آسیب دیده بود، با انجام اقدامات امدادی اولیه و تثبیت فیزیکی مصدوم را به وسیله بسکت به پائین کوه منتقل کردند.

فراهانی ضمن اعلام اینکه حادثه دیده ۳۰ ساله بود افزود: فرد مذکور به بیمارستان شهدای تجریش انتقال یافت.

شمیرانات با آب و هوایی کوهستانی متشکل از شهر شمیران (منطقه یک، شمال و شرق منطقه دو و بخش اعظمی از منطقه سه تهران) و دو بخش لواسانات و رودبار قصران در شمال و شمال شرقی پایتخت واقع شده است. این شهرستان دارای کوه‌ها، روددره ها و محل عبور رودخانه جاجرود به سد لتیان می‌باشد که به این دلیل در تمامی فصول با استقبال چشمگیر گردشگران و کوهنوردان مواجه است.
منبع: ایرنا
برچسب ها: هلال احمر ، سقوط ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.