کد خبر: ۹۶۱۸۷
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
رئیس پلیس‌راه استان سمنان:
رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه سانحه رانندگی در محور دامغان-سمنان مرگ در دم راکب و سرنشین موتور را رقم زد، گفت: رعایت نکردن حق تقدم از سوی موتور علت بروز این تصادف بوده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ تقی کبیری در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان بابیان اینکه روز گذشته وقوع یک فقره سانحه رانندگی در محور دامغان - سمنان به پلیس اعلام شد، ابراز داشت: این سانحه که در کیلومتر دو این جاده رخ داد مرگ در دم موتورسوار و راکب آن‌را رقم زد.

وی افزود: در این حادثه یک دستگاه موتورسیکلت ابتدا با بدنه سواری پژو ۴۰۵ برخورد کرده و در ادامه نیز پژو ۴۰۵ دیگری به‌شدت با موتورسیکلت برخورد می‌کند و باعث بروز این حادثه می‌شود.

رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه ترک‌نشین دیگر موتور نیز به‌شدت مصدوم و راهی بیمارستان شد، ابراز داشت: رعایت نکردن حق تقدم از سوی موتور علت بروز این تصادف مرگبار است.

کبیری ضمن اشاره به نداشتن کلاه ایمنی از سوی راکب و ترک‌نشین موتور، تصریح کرد: در اغلب سوانح مرگباری که پای موتورسیکلت در میان است نداشتن کلاه ایمنی مهم‌ترین علت مرگ محسوب می‌شود.

وی افزود: رعایت قوانین و مقررات می‌تواند از بروز این حوادث تلخ و جبران‌ناپذیر جلوگیری می‌کند لذا انتظار می‌رود شهروندان و هم استانی‌ها از رفتار مخاطره‌آمیز هنگام رانندگی پرهیز و راکبان موتورسیکلت نیز حتماً ایمنی لازم را مدنظر قرار دهند.
برچسب ها: شهرفردا ، سمنان ، پلیس راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.