کد خبر: ۹۶۱۶۰
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از انسداد شبانه محور هراز برای انجام عملیات ترمیم و اصلاح روشنایی تونل "سپاسد" در کیلومتر ۲۰ این محور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از انسداد شبانه محور هراز برای انجام عملیات ترمیم و اصلاح روشنایی تونل "سپاسد" در کیلومتر ۲۰ این محور خبر داد.
 
 سرهنگ "علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، گفت: برابر درخواست مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در نظر است، اجرای عملیات ترمیم، اصلاح و شتشوی روشنایی تونل سپاسد در کیلومتر ۲۰ محور هراز از ساعت ۲۳ فردا دوشنبه ۲۰ خردادماه تا ساعت ۵ بامداد روز سه شنبه ۲۱ خردادماه اجرایی شود .
 
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اظهار کرد: اعمال محدودیت و اجرای عملیات با انسداد کامل محور همراه بوده و محدوده اجرای عملیات بلافاصله پس از اتمام عملیات پاک سازی شود.
 
سرهنگ قدمی تصریح کرد: رانندگانی که قصد تردد از این محور را دارند از محورهای جایگزین "سوادکوه - فیروزکوه" یا محور " کندوان" استفاده کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.