کد خبر: ۹۶۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
رادیو معارف در برنامه «برکرانه نور» با تفسیر آیات سوره مبارکه الحاقه، اهمیت یاد قیامت را از منظر آیات قرآن بازگو می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، برنامه «بر کرانه نور» از ۲۰ خرداد با آغاز تفسیر سوره مبارکه الحاقه توسط آیت‌الله جوادی آملی شنوندگان را همراهی می‌کند.

معنا و مفهوم حاقه از منظر قرآن کریم، نوع عذاب قوم عاد با توجه به سوره شریفه الحاقه و اهمیت یاد قیامت از منظر آیات قرآن کریم از جمله موضوعاتی است که در این برنامه به سمع شنوندگان می‌رسد.

برنامه «بر کرانه نور» کاری از گروه قرآن و اهل بیت علیهم السلام، به تهیه و سردبیری علی برخورداری هر روز ساعت ۶ از رادیو معارف پخش و تکرار آن همان شب ساعت ۲۱:۲۰ روی آنتن می‌رود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
آخرین اخبار