کد خبر: ۹۶۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
رادیو معارف در برنامه «برکرانه نور» با تفسیر آیات سوره مبارکه الحاقه، اهمیت یاد قیامت را از منظر آیات قرآن بازگو می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، برنامه «بر کرانه نور» از ۲۰ خرداد با آغاز تفسیر سوره مبارکه الحاقه توسط آیت‌الله جوادی آملی شنوندگان را همراهی می‌کند.

معنا و مفهوم حاقه از منظر قرآن کریم، نوع عذاب قوم عاد با توجه به سوره شریفه الحاقه و اهمیت یاد قیامت از منظر آیات قرآن کریم از جمله موضوعاتی است که در این برنامه به سمع شنوندگان می‌رسد.

برنامه «بر کرانه نور» کاری از گروه قرآن و اهل بیت علیهم السلام، به تهیه و سردبیری علی برخورداری هر روز ساعت ۶ از رادیو معارف پخش و تکرار آن همان شب ساعت ۲۱:۲۰ روی آنتن می‌رود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.