کد خبر: ۹۶۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ارتقاء درجه 13 شهرداری و ابلاغ درجات جدید از سوی وزیر کشور به استانداری‌های ذیربط پس از بررسی مدارک و مستندات مربوط به درجه‌بندی در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در این سازمان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین رجب صلاحی با بیان خبر فوق گفت: در استان کردستان درجه شهرداری های دهگلان به ۶، سروآباد به ۴، کانی دینار به ۴، برده رشه به ۳، شویشه به ۳، اورامان تخت به ۳ و بلبان آباد به ۲ ارتقاء یافت. همچنین در استان اصفهان درجه شهرداری دولت آباد به ۸ ارتقا پیدا کرد.
 
وی اضافه کرد: در استان فارس درجه شهرداری سلطان شهر به ۲ و میان شهر به ۳ ارتقاء یافت. در استان کرمان نیز درجه شهرداری منوجان به ۶ و گنبکی به ۳ ارتقاء یافت.
 
رجب صلاحی افزود: در استان آذربایجان غربی درجه شهرداری مرگنلر به ۳ ارتقاء پیدا کرد. همچنین درجه‌بندی شهرداری‌ها باعث می‌شود ساختار تشکیلاتی شهرداری‌ها به تبع ابلاغ درجه جدید، تغییر یابد.
 
وی همچنین یادآور شد: مدارک و مستندات درجه بندی شهرداری‌های مذکور در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بررسی و ارتقاء درجه شهرداری‌های مذکور تصویب شد.
 
معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در خصوص ارتقاء درجه شهرداری‌ها گفت: ارتقاء درجه شهرداری های ذکر شده به استناد تبصره (۳) ماده یک آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب (۱۳۷۰/۴/۱) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که فروردین ۹۴ به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، صورت گرفته است.
 
رجب صلاحی در پایان متذکر شد: به موجب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خود را پس از تائید استانداری به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال کنند.
 
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.