کد خبر: ۹۶۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ارتقاء درجه 13 شهرداری و ابلاغ درجات جدید از سوی وزیر کشور به استانداری‌های ذیربط پس از بررسی مدارک و مستندات مربوط به درجه‌بندی در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در این سازمان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسین رجب صلاحی با بیان خبر فوق گفت: در استان کردستان درجه شهرداری های دهگلان به ۶، سروآباد به ۴، کانی دینار به ۴، برده رشه به ۳، شویشه به ۳، اورامان تخت به ۳ و بلبان آباد به ۲ ارتقاء یافت. همچنین در استان اصفهان درجه شهرداری دولت آباد به ۸ ارتقا پیدا کرد.
 
وی اضافه کرد: در استان فارس درجه شهرداری سلطان شهر به ۲ و میان شهر به ۳ ارتقاء یافت. در استان کرمان نیز درجه شهرداری منوجان به ۶ و گنبکی به ۳ ارتقاء یافت.
 
رجب صلاحی افزود: در استان آذربایجان غربی درجه شهرداری مرگنلر به ۳ ارتقاء پیدا کرد. همچنین درجه‌بندی شهرداری‌ها باعث می‌شود ساختار تشکیلاتی شهرداری‌ها به تبع ابلاغ درجه جدید، تغییر یابد.
 
وی همچنین یادآور شد: مدارک و مستندات درجه بندی شهرداری‌های مذکور در کارگروه ساماندهی درجه‌بندی شهرداری‌ها در معاونت امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور بررسی و ارتقاء درجه شهرداری‌های مذکور تصویب شد.
 
معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در خصوص ارتقاء درجه شهرداری‌ها گفت: ارتقاء درجه شهرداری های ذکر شده به استناد تبصره (۳) ماده یک آئین نامه حقوق و مزایای شهرداران مصوب (۱۳۷۰/۴/۱) هیات وزیران و اصلاحیه های بعدی آن و بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه بندی شهرداری ها که فروردین ۹۴ به تائید سازمان مدیریت و برنامه ریزی وقت کشور رسیده، صورت گرفته است.
 
رجب صلاحی در پایان متذکر شد: به موجب دستورالعمل ابلاغی وزارت کشور، شهرداری هایی که چهار سال از زمان ابلاغ آخرین درجه آنها گذشته، می توانند پیشنهاد ارتقاء درجه خود را پس از تائید استانداری به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال کنند.
 
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
آخرین اخبار