کد خبر: ۹۶۱۲۷
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه 80 درصد درآمد شهر تهران در معاونت شهرسازی تحقق می‌یابد؛ گفت:‌اما در حوزه ساختاری این معاونت تغییری برای بهبود ایجاد نشده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،زهرا نژادبهرام در جلسه شورای شهر تهران با طرح سوالاتی از معاون شهرسازی شهرداری که در جلسه امروز در شورا حضور داشت،‌اظهار داشت: اقدامات جدی در بافت فرسوده انجام شده و بودجه آن چندین برابر شده است ولی در گزارش معاونت شهرسازی به آن اشاره‌ای نشد و لازم است در این زمینه توضیحاتی ارائه شود.
 
وی افزود: موضوع حریم یکی از جدی‌ترین مسائل را در پایتخت دارد علیرغم این مسئله که همه ابلاغیه‌ها در این زمینه در نظر گرفته شده ولی شهر تهران دچار مشکل است و عملا نگه‌ دارندگی در این زمینه وجود ندارد.
 
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران در ادامه با تأکید بر اینکه 80 درصد درآمد شهر تهران را معاونت شهرسازی ایجاد می‌کند، گفت:‌یک سوال مطرح است که چرا با این وجود در حوزه ساختاری معاونت شهرداری نمی‌تواند انقلابی برای بهبود ایجاد کند.  
 
نژادبهرام خاطرنشان کرد: کمیته نما و مناطق تشکیل شده ولی ساختارشان نامشخص است که باید نتیجه آن مشخص شود همچنین برنامه‌های آینده شهرسازی امروز مطرح نشد که باید این موضوعات هر چه بیشتر در گزارشات آینده مدنظر قرار گیرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.