کد خبر: ۹۶۱۰۸
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
باتوجه به استقبال و مشارکت هنرمندان صورت گرفت:
با توجه به استقبال و مشارکت هنرمندان، فراخوان "نقوش ماندگار شهری" دیوارنگاری ماندگار در شهر مشهد تا ۲۳ خرداد ماه جاری تمدید شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، با توجه به اینکه شهرها بستر و محیط زندگی انسان هستند، باید به نیازهای روانی شهروندان در آن توجه ویژه شود از این رو شهرداری مشهد اقدام به انتشار فراخوان نقوش ماندگار شهری کرد. 
این فراخوان با هدف اجرای آثار هنری نقوش برجسته (دیوارنگاری ماندگار) که می تواند به عنوان عنصری وحدت بخش، با قابلیت های متنوع در جداره های شهری به خصوص در تقاطع ها و جداره پلها، روشی مناسب برای رفع اغتشاش ها به شمار آید، منتشر شد.
طی این فراخوان از هنرمندان دعوت به عمل آمد تا با مراجعه حضوری به دبیرخانه به آدرس کوهسنگی، انتهای خیابان شهید بهشتی، خانه هنرمندان و یا ارسال پستی، آثار خود را حداکثر تا مورخ 18 تیرماه تحویل نمایند که باتوجه به استقبال و مشارکت هنرمندان این تاریخ تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه ۲۳ خردادماه تمدید شد.
شایان ذکر است این تاریخ مجدد تمدید نخواهد شد لذا علاقه مندان می توانند نسبت به ارسال اثر خود در زمان تمدید شده اقدام نمایند. همچنین اطلاعات بیشتر، تصاویر و پلان فراخوان در سایت مدیریت امور هنری شهرداری مشهد به آدرس www.art.mashhad.ir اطلاع رسانی شده است. 
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.