کد خبر: ۹۶۱۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
معاون بهزیستی خراسان‌جنوبی خبر داد
معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی خراسان‌جنوبی گفت: ۲۳۰ میلیون تومان فطریه به صندوق‌های پایگاه‌های بهزیستی خراسان‌جنوبی واریز شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن رحیمی گفت: طبق آخرین آمار شمارش شده زکات فطریه و کفارات جمع‌آوری شده از صندوق‌های مؤسسات دولتی و غیردولتی تحت نظارت بهزیستی خراسان‌جنوبی، مردم روزه‌دار خراسان‌جنوبی تاکنون ۲۳۰ میلیون تومان فطریه و ۱۵۲ میلیون کفاره به هزار و ۳۶۰ صندوق در ۴۵۰پ ایگاه واریز کردند.

معاون مشارکت‌های مردمی و اشتغال و مسکن بهزیستی خراسان جنوبی اظهار کرد: سال گذشته نیز با همکاری ۴۰ مؤسسه برگزیده تحت نظارت بهزیستی استان فطریه و کفاره در ۴۰۵ پایگاه جمع آوری شد.

رحیمی اظهار کرد: سال گذشته مبلغی بالغ بر ۳۲۰ میلیون تومان فطریه و کفاره توسط مؤسسات و ادارات شهرستان‌ها جمع آوری شد که از این مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان مربوط به فطریه و الباقی آن کفارات (کفاره عمد و غیر عمد) می‌باشد.

وی بیان کرد: مبالغی که توسط مؤسسات و مراکز تحت نظارت جمع‌آوری می‌شود با هماهنگی و نظارت بهزیستی برای نگهداری و کمک به معلولان مراکز شبانه روزی، کودکان مراکز شبه خانواده و کمک به خانواده‌های نیازمند معلول، زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست هزینه شده است.

معاون مشارکت‌ها و اشتغال و مسکن مددجویان خراسان‌جنوبی بهزیستی یادآور شد: افراد همچنین می‌توانند فطریه و کفاره خود را به حساب بانک توسعه تعاون به شماره ۴۰۰۰۹۱۴۳۴۵۲۰۱۰۱ و شماره شبا IR۷۰۰۲۲۰۴۰۰۰۰۹۱۴۳۴۵۲۰۱۰۰۰۱ و همچنین شماره کارت ۵۰۲۹۰۸۷۰۰۰۴۸۳۲۶۶ واریز کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.