کد خبر: ۹۶۰۹۷
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳
استاندار چهارمحال و بختیاری:
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: نظارت ها در بازار استان چهارمحال و بختیاری افزایش یابد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اقبال عباسی از فراوانی گوشت مرغ، شکر و برنج خارجی با قیمت مصوب در بازار استان خبر داد و تاکید کرد: با توجه به اینکه تعطیلات تابستان در پیش است، باید پیش‌بینی‌های لازم برای حضور گردشگران و مسافران در استان صورت گیرد.

وی افزود: نباید هیچ کمبودی در بازار وجود داشته باشد بنابراین بازرسی‌ها برای مقابله با گران‌فروشی‌ها، عدم عرضه کالا وتخلفات صنفی تشدید شود.

عباسی با تاکید بر اینکه در تعطیلات عید فطر کشتارگاه‌های کشیک باید فعال و تیم‌های نظارت بر روند بازار نظارت کافی را داشته باشند، عنوان کرد: همواره به سه موضوع تهیه، توزیع و نظارت باید توجه داشته باشیم.

وی بیان کرد: محل‌های توزیع اقلامی همچون شکر، مرغ، برنج و گوشت و نانوایی‌های فعال اطلاع‌رسانی شود تا مردم بدانند این کالاها را از کجا باید تهیه کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: یک تیم پنج نفره از دستگاه‌های مربوطه تشکیل شود و سهمیه استان در زمینه کالاهایی همچون مرغ، شکر، برنج و گوشت را برآورد کرده و نحوه توزیع و جذب این اقلام را بررسی کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.