کد خبر: ۹۶۰۹۶
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
فرمانده انتظامی شهرستان بروجن خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان بروجن گفت: با هوشیاری مأموران در محور اصفهان به بروجن یک دستگاه خودرو توقیف و یک قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامعلی شکری گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یک قاچاقچی قصد انتقال مواد مخدر به شهرستان بروجن را دارد بلافاصله مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان وارد عمل شدند.

وی افزود: پس از اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی با مقام قضائی در محور اصفهان به بروجن یک دستگاه خودرو تاکسی توقیف و در بازرسی از این خودرو ۸۰۰ گرم شیشه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجن در پایان با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی گفت: برخورد قانونی با سوداگران مرگ توسط پلیس شهرستان بروجن در سال جاری با قاطعیت دنبال می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.