کد خبر: ۹۶۰۹۶
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
فرمانده انتظامی شهرستان بروجن خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان بروجن گفت: با هوشیاری مأموران در محور اصفهان به بروجن یک دستگاه خودرو توقیف و یک قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامعلی شکری گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یک قاچاقچی قصد انتقال مواد مخدر به شهرستان بروجن را دارد بلافاصله مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان وارد عمل شدند.

وی افزود: پس از اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی با مقام قضائی در محور اصفهان به بروجن یک دستگاه خودرو تاکسی توقیف و در بازرسی از این خودرو ۸۰۰ گرم شیشه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجن در پایان با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی گفت: برخورد قانونی با سوداگران مرگ توسط پلیس شهرستان بروجن در سال جاری با قاطعیت دنبال می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
آخرین اخبار