کد خبر: ۹۶۰۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
شهردار اصفهان:
شهردار اصفهان گفت: در طول روز چهار روز گذشته (تعطیلات عید فطر) بیش از ۱۲۸ هزار و ۳۰۰ مسافر درشهر اصفهان اقامت کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قدرت الله نوروزی اظهار داشت: به مناسبت عید فطر مراسم مختلف و باشکوهی در شهر برگزار شد اما قرار ما این بود که این تعطیلات، کار پروژه های عمرانی شهر را متوقف نکند به طوری که این چند روز اجرای پروژه های عمرانی کلیدی مثل مجموعه پل های نصف جهان، تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه شهید اردستانی، ایستگاه های خط دوم مترو، پروژه فرزانگان و سالن اجلاس در حال ساخت بود و تکاپوی عمرانی شهر متوقف نشد.

وی در ادامه با بیان اینکه در تعطیلات عید فطر مسافران زیادی به شهر اصفهان آمدند و نیروهای شهرداری برای خدمت رسانی به مسافران مشغول کار بودند، ابراز داشت: در طول روز چهار روز گذشته ۱۲۸ هزار و ۳۰۰ مسافر به شهر اصفهان سفر کردند.

شهردار اصفهان گفت: از شهروندان درخواست داریم که امسال هم مانند سال گذشته در مصرف بهینه آب صرفه جویی کنند تا شهرداری بتواند فضای سبز را سرزنده نگه دارد.

وی ادامه داد: هرچند وضعیت آبی امسال بهتر از سال گذشته است اما تا رسیدن به حد نرمال هم فاصله زیادی داریم و باید مصرف بهینه آب را در این شرایط مدنظر قرار داریم.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.