کد خبر: ۹۶۰۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
شهردار اصفهان:
شهردار اصفهان گفت: در طول روز چهار روز گذشته (تعطیلات عید فطر) بیش از ۱۲۸ هزار و ۳۰۰ مسافر درشهر اصفهان اقامت کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قدرت الله نوروزی اظهار داشت: به مناسبت عید فطر مراسم مختلف و باشکوهی در شهر برگزار شد اما قرار ما این بود که این تعطیلات، کار پروژه های عمرانی شهر را متوقف نکند به طوری که این چند روز اجرای پروژه های عمرانی کلیدی مثل مجموعه پل های نصف جهان، تقاطع غیرهمسطح در بزرگراه شهید اردستانی، ایستگاه های خط دوم مترو، پروژه فرزانگان و سالن اجلاس در حال ساخت بود و تکاپوی عمرانی شهر متوقف نشد.

وی در ادامه با بیان اینکه در تعطیلات عید فطر مسافران زیادی به شهر اصفهان آمدند و نیروهای شهرداری برای خدمت رسانی به مسافران مشغول کار بودند، ابراز داشت: در طول روز چهار روز گذشته ۱۲۸ هزار و ۳۰۰ مسافر به شهر اصفهان سفر کردند.

شهردار اصفهان گفت: از شهروندان درخواست داریم که امسال هم مانند سال گذشته در مصرف بهینه آب صرفه جویی کنند تا شهرداری بتواند فضای سبز را سرزنده نگه دارد.

وی ادامه داد: هرچند وضعیت آبی امسال بهتر از سال گذشته است اما تا رسیدن به حد نرمال هم فاصله زیادی داریم و باید مصرف بهینه آب را در این شرایط مدنظر قرار داریم.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران  در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

درحالی نمایندگان مجلس شلوغی مترو را مورد انتقاد قرار دادند که مدیران شهری معتقدند تحریم ها قراردادهای واردات واگن را تعلیق کرد و باعث هدایت تقاضا به سمت تولید واگن داخلی شد که انتظار می رود با حمایت مجلس و دولت 630 واگن به حمل و نقل ریلی شهری اضافه شود.
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)