کد خبر: ۹۶۰۷۷
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
صبح امروز (شنبه) مه غلیظ در سیدنی موجب به تاخیر افتادن پروازها، به خطر افتادن کشتیرانی و حمل و نقل و پر شدن فضای مجازی از فضاهای مه‌آلود و کاهش میدان دید در این شهر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،با توجه به غلظت بالای مه، امروز کشتی‌ها به هنگام حرکت از مسیر آبی بندرگاه سیدنی به سمت آب‌های آزاد اقیانوسی، مجبور به استفاده از آژیرهای اعلام خطر مه‌گرفتگی شدند.
 
تعدادی از پروازهای داخلی و خارجی سیدنی نیز به دلیل مه‌گرفتگی شدید با تاخیر، لغو یا تغییر مسیر مواجه شدند. میزان تاخیر مسافران بین‌المللی تا نیم ساعت و تاخیر مسافران داخلی نیز تا دو ساعت برآورد شده است.
 
طبق اعلام خطوط هواپیمایی درگیر این بی‌نظمی‌ها، پروازهای سیدنی تا ساعت ۱۲:۲۰ ظهر به وقت محلی به حالت عادی بازگشته‌اند.
 
تالار اپرای سیدنی و پل بندرگاه سیدنی، دو سازه نمادین این شهر به دلیل غلظت بالای مه به تدریج از دیدها ناپدید شده و مردم را به انتشار عکس‌های دیدنی از این شرایط آب و هوایی سیدنی در فضای مجازی واداشتند.
 
تا میانه روز مه سیدنی از بین رفته و تمامی سرویس‌ها کار عادی خود را از سر گرفتند.
 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.