کد خبر: ۹۶۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
"پویش میلیونی ختم جمعی صلوات" به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی موعود (عج) به بیش از ۲۹۶ میلیون صلوات رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پویش میلیونی ختم جمعی صلوات عنوان یکی از برنامه‌هایی بود که امسال در ایام ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج) به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور آن حضرت توسط شبکه قرآن و معارف سیما راه‌اندازی شد.

برای اجرای این طرح سامانه‌ای در پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه قرآن و معارف سیما طراحی شد که بر اساس آن، کاربران می‌توانند به صورت آنلاین تعداد صلوات مورد نظر خود را ثبت کرده و همچنین تعداد نفرات شرکت‌کننده و تعداد صلوات ختم شده را به لحظه مشاهده کنند.

یکی از نکات قابل توجه این پویش ارسال و ثبت هزاران نظر از سوی مخاطبان به پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه قرآن بود که بیشترین نظرات، درخواست ادامه این طرح و اجرای آن در مناسبت‌های مختلف بوده است.

این پویش همه ساله در ماه شعبان و به مناسبت ولادت با سعادت امام زمان (عج) برگزار می‌شد که امسال با توجه به استقبال مخطبان و درخواست مردم ماه رمضان هم اجرا شد. تا پایان ماه مبارک رمضان امسال تعداد 291 میلیون صلوات ختم ثبت شد. در ماه شعبان نیز تعداد 287 میلیون صلوات توسط عاشقان امام زمان (عج) ختم شد که با ثبت تعداد 291 میلیون صلوات در ماه مبارک رمضان رکرورد جدیدی ایجاد شد.

بر پایه این گزارش، تاکنون و با گذشت چند روز از ماه مبارک رمضان، تعداد صلوات‌های ختم شده در این پویش به 296,084,342 و تعداد شرکت کنندگان در این طرح به 76,183 رسیده است.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این طرح می‌توانند به نشانی http://qurantv.ir/khatmsalavat مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.