کد خبر: ۹۶۰۵۱
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
"پویش میلیونی ختم جمعی صلوات" به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی موعود (عج) به بیش از ۲۹۶ میلیون صلوات رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، پویش میلیونی ختم جمعی صلوات عنوان یکی از برنامه‌هایی بود که امسال در ایام ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج) به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور آن حضرت توسط شبکه قرآن و معارف سیما راه‌اندازی شد.

برای اجرای این طرح سامانه‌ای در پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه قرآن و معارف سیما طراحی شد که بر اساس آن، کاربران می‌توانند به صورت آنلاین تعداد صلوات مورد نظر خود را ثبت کرده و همچنین تعداد نفرات شرکت‌کننده و تعداد صلوات ختم شده را به لحظه مشاهده کنند.

یکی از نکات قابل توجه این پویش ارسال و ثبت هزاران نظر از سوی مخاطبان به پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه قرآن بود که بیشترین نظرات، درخواست ادامه این طرح و اجرای آن در مناسبت‌های مختلف بوده است.

این پویش همه ساله در ماه شعبان و به مناسبت ولادت با سعادت امام زمان (عج) برگزار می‌شد که امسال با توجه به استقبال مخطبان و درخواست مردم ماه رمضان هم اجرا شد. تا پایان ماه مبارک رمضان امسال تعداد 291 میلیون صلوات ختم ثبت شد. در ماه شعبان نیز تعداد 287 میلیون صلوات توسط عاشقان امام زمان (عج) ختم شد که با ثبت تعداد 291 میلیون صلوات در ماه مبارک رمضان رکرورد جدیدی ایجاد شد.

بر پایه این گزارش، تاکنون و با گذشت چند روز از ماه مبارک رمضان، تعداد صلوات‌های ختم شده در این پویش به 296,084,342 و تعداد شرکت کنندگان در این طرح به 76,183 رسیده است.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این طرح می‌توانند به نشانی http://qurantv.ir/khatmsalavat مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.