کد خبر: ۹۶۰۴۳
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
رئیس کمیته بانوان شورای اسلامی شهر ساوه گفت:‌ ایجاد غرفه های دائمی کسب و کار با هدف ایجاد اشتغال و غنی سازی اوقات فراغت تابستانی،‌ در محل بوستان بانوان این شهر در دست اجرا است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،«سعیده محمودی» اظهار داشت: با توجه به آغاز فصل تابستان و زمینه سازی برای تأمین نیازها و رونق کسب و کار بانوان ساوجی، چند غرفه در زمینه‌هایی مانند آتلیه عکس، فست فود و مواد خوراکی و آرایشگاه در بوستان بانوان شهر واقع در روبروی دریاچه مستقر می‌شود.
 
وی افزود: این اقدام با انگیزه توسعه بسترهای فرهنگی، تفریحی و ترویج دورهمی های بانوان شهر انجام می‌شود و قرار است برخی المان‌ها مانند آبنما و فضای استارحت نیز در مقابل غرفه‌ها ایجاد شود.
 
رئیس کمیته بانوان شورای اسلامی شهر ساوه، راه اندازی سراهای محله را از دیگر فعالیت‌های در دست اقدام ایام تعطیلات تابستان برشمرد و افزود: با توجه به اینکه برگزاری کلاس‌های مورد نیاز بانوان در این مکان‌ها میسر است، تصمیم داریم خانه تاریخی مقدس زاده ساوه را به سرای محله تبدیل کنیم.
 
محمودی گفت: احیای باشگاه تیراندازی در کنار دریاچه تفریحی شهر ساوه با توجه به علاقه مندی بانوان ساوجی به این ورزش نیز از دیگر برنامه‌های در دستور کار برای تابستان امسال است و در این راستا نیز جلسه‌ای در شهرداری برگزار شد.
 
وی ادامه داد: تأمین زیرساخت‌های رفاهی و تفریحی برای بانوان ساوه از دغدغه‌های شورای شهر است و تلاش می‌شود با همکاری سایر ارگان‌ها در حد توان به نیازهای این بخش از جمعیت شهر پاسخ دهیم.
 
شهرستان ساوه ۲۸۵ هزار نفر جمعیت دارد که از این تعداد افزون بر ۷۰ هزار نفر را جوانان تشکیل می‌دهند.
 
شورای شهر ساوه دارای ۹ عضو اصلی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.