کد خبر: ۹۶۰۴۲
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک ناجا گفت: در مسیر شمال به جنوب محور هراز محدوده لاریجان شاهد ترافیکی سنگین و همچنین ترافیک در طول محور پرحجم و روان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک ناجا با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی روز جاری اظهار کرد: در استان مازندران (محورهای کیاسر-سمنان و محدوده گدودک) شاهد بارش باران هستیم.
 
وی افزود: خوشبختانه در هیچ محور با پدیده مه گرفتگی و کاهش دید مواجه نیستیم.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک ناجا تصریح کرد: در مسیر شمال به جنوب محور هراز محدوده لاریجان شاهد ترافیکی سنگین و همچنین ترافیک در طول محور پرحجم و روان است.
 
سرهنگ رحمانی ادامه داد: همچنین در طول مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس و طول مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه وضعیت ترافیک پرحجم و روان است.
 
وی گفت: ترافیک در آزادراه قزوین به کرج (از پل حصارک تا پل فردیس) و آزادراه کرج به تهران (از پل فردیس تا پل کلاک و محدوده گرمدره) نیمه سنگین است و همچنین سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
آخرین اخبار