کد خبر: ۹۶۰۴۲
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک ناجا گفت: در مسیر شمال به جنوب محور هراز محدوده لاریجان شاهد ترافیکی سنگین و همچنین ترافیک در طول محور پرحجم و روان است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک ناجا با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی روز جاری اظهار کرد: در استان مازندران (محورهای کیاسر-سمنان و محدوده گدودک) شاهد بارش باران هستیم.
 
وی افزود: خوشبختانه در هیچ محور با پدیده مه گرفتگی و کاهش دید مواجه نیستیم.
 
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک ناجا تصریح کرد: در مسیر شمال به جنوب محور هراز محدوده لاریجان شاهد ترافیکی سنگین و همچنین ترافیک در طول محور پرحجم و روان است.
 
سرهنگ رحمانی ادامه داد: همچنین در طول مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس و طول مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه وضعیت ترافیک پرحجم و روان است.
 
وی گفت: ترافیک در آزادراه قزوین به کرج (از پل حصارک تا پل فردیس) و آزادراه کرج به تهران (از پل فردیس تا پل کلاک و محدوده گرمدره) نیمه سنگین است و همچنین سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.