کد خبر: ۹۶۰۱۹
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۸
مدیرکل میراث فرهنگی چهارمحال و بختیاری:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: ۹۶۳ هزار مسافر به در تعطیلات عید فطر به چهارمحال و بختیاری سفر کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهرداد جوادی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه بیش از ۹۶۳ هزار مسافر به در تعطیلات عید فطر به چهارمحال و بختیاری سفر کردند؛ اظهار داشت: تعداد مسافران چهارمحال و بختیاری افزایش یافته است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری بیان کرد: بیش از ۱۸ هزار مسافر در مراکز اقامتی چهارمحال و بختیاری اسکان یافتند.

وی بیان کرد: بیشترین مسافران به شهرستان‌های کوهرنگ، سامان، شهرکرد، لردگان و بروجن سفر کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: چهارمحال و بختیاری یکی از مهمترین مقصدهای گردشگری مسافران در تعطیلات عید فطر بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.