کد خبر: ۹۵۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به پرداخت یارانه‌های انرژی گفت: توزیع این یارانه‌ها با عدالت صورت نمی‌گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احمد انارکی‌محمدی صبح امروز پیش از خطبه‌های نماز عید فطر با تبریک این روز و قدردانی از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: حضور پرشور مردم در اجتماعات نتیجه مقاومت مسلمانان است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس دستاوردهای علمی، تولید نانو و دارو، ساخت پهباد، تجهیزات موشکی و... را که صنایع هایتک هستند برشمرد و گفت: امروز دسترسی ما به این علوم آنقدر راحت شده که خودمان می‌توانیم تولیدکننده و صادرکننده باشیم و این‌ها دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

انارکی‌محمدی اذعان کرد: دولت می‌توانست بهتر از این عمل کند اما ضعیف عمل کردند همچنین التهاباتی که در بازار ایجاد شد هنوز آثارش را می‌بینیم و از این التهابات مردم اذیت شدند.

وی تصریح کرد: امروز با همه اتفاقات دلار قیمت نزولی پیدا کرده و جایگاه اصلی را پیدا می‌کند اما این‌ها صدماتی به مردم ایجاد کرد یک عده رانت‌خوار با دلار دولتی غذای سگ و ... وارد کشور کردند و بعضی هم دلار گرفتند و هیچ جنسی وارد نکردند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به پرداخت یارانه‌های انرژی اشاره کرد و افزود: توزیع این یارانه‌ها با عدالت صورت نمی‌گیرد.

انارکی‌محمدی با اشاره به بعضی مسائل مربوط به شهرستان گفت: شهرستان ما تک‌محصولی است و خسارت زیادی به پسته‌ها وارد شد که در بحث امهال وام ها تلاش کردیم که بانک‌ها با مردم همراهی کنند.

وی خاطرنشان کرد: در چهل سال گذشته کمترین سهم را از مس داشتیم اما بیشترین هزینه‌ها را متحمل شدیم و انتظار داریم سهم ما بیشتر باشد که با تلاشی که صورت گرفت امروز خریدهای مس از رفسنجان انجام می‌شود.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: برای انتقال آب خلیج فارس لوله‌گذاری تا پشت شرکت نفت رسیده این اقدام برای اینکه در کنار صنایع و کارخانه‌ها و گلخانه‌هایی داشته باشیم مفید است.

وی عنوان کرد: سالانه ۱۳۰ میلیون مترمکعب اضافه‌برداشت داریم به جایی نخواهیم رسید، کشاورزان در استفاده بهینه از آب‌های موجود اهتمام ورزند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.