کد خبر: ۹۵۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به پرداخت یارانه‌های انرژی گفت: توزیع این یارانه‌ها با عدالت صورت نمی‌گیرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،احمد انارکی‌محمدی صبح امروز پیش از خطبه‌های نماز عید فطر با تبریک این روز و قدردانی از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: حضور پرشور مردم در اجتماعات نتیجه مقاومت مسلمانان است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس دستاوردهای علمی، تولید نانو و دارو، ساخت پهباد، تجهیزات موشکی و... را که صنایع هایتک هستند برشمرد و گفت: امروز دسترسی ما به این علوم آنقدر راحت شده که خودمان می‌توانیم تولیدکننده و صادرکننده باشیم و این‌ها دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

انارکی‌محمدی اذعان کرد: دولت می‌توانست بهتر از این عمل کند اما ضعیف عمل کردند همچنین التهاباتی که در بازار ایجاد شد هنوز آثارش را می‌بینیم و از این التهابات مردم اذیت شدند.

وی تصریح کرد: امروز با همه اتفاقات دلار قیمت نزولی پیدا کرده و جایگاه اصلی را پیدا می‌کند اما این‌ها صدماتی به مردم ایجاد کرد یک عده رانت‌خوار با دلار دولتی غذای سگ و ... وارد کشور کردند و بعضی هم دلار گرفتند و هیچ جنسی وارد نکردند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به پرداخت یارانه‌های انرژی اشاره کرد و افزود: توزیع این یارانه‌ها با عدالت صورت نمی‌گیرد.

انارکی‌محمدی با اشاره به بعضی مسائل مربوط به شهرستان گفت: شهرستان ما تک‌محصولی است و خسارت زیادی به پسته‌ها وارد شد که در بحث امهال وام ها تلاش کردیم که بانک‌ها با مردم همراهی کنند.

وی خاطرنشان کرد: در چهل سال گذشته کمترین سهم را از مس داشتیم اما بیشترین هزینه‌ها را متحمل شدیم و انتظار داریم سهم ما بیشتر باشد که با تلاشی که صورت گرفت امروز خریدهای مس از رفسنجان انجام می‌شود.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: برای انتقال آب خلیج فارس لوله‌گذاری تا پشت شرکت نفت رسیده این اقدام برای اینکه در کنار صنایع و کارخانه‌ها و گلخانه‌هایی داشته باشیم مفید است.

وی عنوان کرد: سالانه ۱۳۰ میلیون مترمکعب اضافه‌برداشت داریم به جایی نخواهیم رسید، کشاورزان در استفاده بهینه از آب‌های موجود اهتمام ورزند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران  در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

نسخه دولت و مدیریت شهری برای پایان دادن به شلوغی مترو /ایران در رتبه 15 اتحادیه بین المللی حمل و نقل ریلی

درحالی نمایندگان مجلس شلوغی مترو را مورد انتقاد قرار دادند که مدیران شهری معتقدند تحریم ها قراردادهای واردات واگن را تعلیق کرد و باعث هدایت تقاضا به سمت تولید واگن داخلی شد که انتظار می رود با حمایت مجلس و دولت 630 واگن به حمل و نقل ریلی شهری اضافه شود.
احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

احیای شب نوزدهم ماه رمضان/ تصاویر

مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان در حرم حضرت معصومه (س)