کد خبر: ۹۵۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی نشان می‌دهد که از امروز تا پایان هفته در اکثر مناطق کشور روند افزایش نسبی دما ادامه پیدا کرده و هوا گرم‌تر می‌شود، مناطق شمال غربی و منطقه زاگرس جنوبی نیز شاهد بارش های پراکنده خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی نشان می‌دهد که از امروز تا پایان هفته در اکثر مناطق کشور روند افزایش نسبی دما ادامه پیدا کرده و هوا گرم‌تر می‌شود، مناطق شمال غربی و منطقه زاگرس جنوبی نیز شاهد بارش های پراکنده خواهد بود.

گزارش سازمان هواشناسی حکایت از آن دارد که امروز (سه شنبه) در بخش‌هایی از استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، ارتفاعات زاگرس جنوبی شامل استان های فارس، چهارمحال و بختیاری و کهکیلویه و بویراحمد شاهد بارش‌های پراکنده و وزش بادهای شدید باشیم.

همچنین فردا با گسترش فعالیت‌های بارشی نیز اردبیل بخش‌هایی از گیلان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کهکیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری با بارش‌های پراکنده، رعد و برق و وزش باد همراه خواهد بود.

انتظار می‌رود این روند در پنجشنبه و جمعه تشدید شده و بخش‌های بیشتری از کشور را تحت تأثیر قرار دهد.

براین اساس بخش‌هایی از شمال غرب کشور شامل آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین و همچنین استان‌های البرز، تهران و بخش‌هایی از دامنه‌های مرکزی زاگرس مانند همدان، شرق استان لرستان و چهارمحال و بختیاری و کهکیلیویه و بویراحمد با رعد و برق و بارش پراکنده همراه خواهد بود.

مناطق شرق و جنوب شرق کشور نیز از امروز تا پایان هفته شاهد وزش بادهای شدید همراه با گرد و خاک به ویژه در منطقه زابل است.

هوای تهران نیز صاف پیش‌بینی شده و روند افزایش دما برای این استان نیز تا پایان هفته پیش‌بینی می‌شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
آخرین اخبار