کد خبر: ۹۵۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران در گفتگو با شهر فردا
با وجود ثبات قیمت های جهانی بازار طلا به تبعیت از ریزش نرخ دلار روند کاهشی خود را ادامه داد تا به تعبیر کشتی آرای حباب سکه در حال تخلیه گزارش شود.
محمد کشتی آرای  عضو هیئت مدیره  اتحادیه طلا و جواهر در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»با اشاره به روند نزولی قیمت طلا و سکه می‌گوید بازار با کاهش محسوس قیمت ها همراه شده است  به طوری که رکورد زنی جدیدی در ریزش قیمت سکه و طلا وجود دارد .

وی خاطر نشان کرد: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید روز گذشته به قیمت ۴ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان قیمت گذاری شده که حداقل ۱۱۰ هزار تومان ارزان تر از اوایل هفته بوده است همچنین هر قطعه سکه تمام بهار طرح قدیم نیز با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی همراه بوده و به قیمت ۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان خرید و فروش شده است .

به گفته کشتی آرای هر نیم سکه نیز در پایان معاملات روز گذشته ۲ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان ارزش گذاری شده که ۷۰ هزار تومان ارزان تر از قیمت سکه در روز شنبه بوده است همچنین هر ربع سکه بهار آزادی نیز که با قیمت یک میلیون و ۶۸۰ هزار تومان در خرید و فروش شده ۳۰ هزار تومان کاهش قیمت داشته است.

عضو هیئت مدیره طلا و جواهر تهران هر گرم طلای ۱۸ عیار به قیمت ۴۰۰ و ۱۱ هزار تومان ارزش‌گذاری شد که نسبت به روز قبل ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان ارزان‌تر است همچنین هر مثقال طلای ۱۷ عیار که به عنوان مبنا برای محاسبات نرخ‌گذاری است و یک میلیون و ۷۸۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است که ۵۰ هزار تومان نسبت به اوایل هفته روند کاهشی داشته است.

 کشتی‌آرای معتقد است اکنون حباب سکه ۵۰۰ هزار تومان است و حباب در حال کوچکتر شدن است
برچسب ها: حباب سکه ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.