کد خبر: ۹۵۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
دکتر جعفر قادری نماینده سابق شیراز در مجلس که عضو هیات مدیره هلدینگ انرژی بود، از سمت خود برای شرکت در نامزدی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه شیراز استعفا کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،براساس اطلاع واصله، اقای دکتر جعفر قادری برای نامزدی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه شیراز، از عضویت در هیات مدیره هلدینگ انرژی تدبیر استعفا کرده اند. استعفای وی  به تایید هیات مدیره گروه اقتصادی تدبیر رسیده و در تاریخ ۱۱ خرداد توسط مدیرعامل این گروه ابلاغ شده است. 

 دکتر نوروزی مدیرعامل گروه توسعه اقتصادی تدبیر در پاسخ به درخواست اسنعفای نماینده سابق مردم شیراز در مجلس   آورده است که: درخواست مورخ ۹۸/۳/۷ جنابعالی مبنی بر استعفا از عضویت در هیات مدیره هلدینگ انرژی تدبیر به منظور شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی،مورد بررسی قرار گرفت و  با استعفای حضرتعالی برای این امر خیر  موافقت گردید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.