کد خبر: ۹۵۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
دکتر جعفر قادری نماینده سابق شیراز در مجلس که عضو هیات مدیره هلدینگ انرژی بود، از سمت خود برای شرکت در نامزدی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه شیراز استعفا کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،براساس اطلاع واصله، اقای دکتر جعفر قادری برای نامزدی در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه شیراز، از عضویت در هیات مدیره هلدینگ انرژی تدبیر استعفا کرده اند. استعفای وی  به تایید هیات مدیره گروه اقتصادی تدبیر رسیده و در تاریخ ۱۱ خرداد توسط مدیرعامل این گروه ابلاغ شده است. 

 دکتر نوروزی مدیرعامل گروه توسعه اقتصادی تدبیر در پاسخ به درخواست اسنعفای نماینده سابق مردم شیراز در مجلس   آورده است که: درخواست مورخ ۹۸/۳/۷ جنابعالی مبنی بر استعفا از عضویت در هیات مدیره هلدینگ انرژی تدبیر به منظور شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی،مورد بررسی قرار گرفت و  با استعفای حضرتعالی برای این امر خیر  موافقت گردید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

پرده کعبه بالا کشیده شد/ تصاویر

این اقدام همه ساله در موسم‌هایی که جمعیت طواف‌کننده به اوج خود می‌رسد، انجام می‌شود و هدف از آن حفظ پرده کعبه مشرفه در برابر پاره شدن یا هرگونه آسیب است.
بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

بزرگترین جشن گاوبازی سرزمین ماتادورها/ تصاویر

پیش از آغاز مراسم گاوبازی هزاران ماجراجویی که از سراسر دنیا خود را به میدان پلازا کونسیستوریال در شهر پامپلونا رسانده اند با جشن و پایکوبی و غرق شدن در شراب قرمز، خود را آماده می کنند تا با فرار کردن از برابر گاوهای وحشی خشمگین، از ماجراجویی و اضطراب و دلهره لذت ببرند.
آخرین اخبار