کد خبر: ۹۵۸۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱
در چهارمحال و بختیاری؛
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۴ پایگاه ثابت و سیار جمعیت هلال احمر استان آمادگی لازم را در تعطیلات پیش‌رو دارند و به مسافران خدمات رسانی می کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید احمد مرتضوی در جلسه ستاد خدمات سفر استان از حوادث رخ داده در استان در روزهای گذشته خبر داد و اظهار داشت: همچنان نیروهای هلال احمر برای کشف جسد فردی غرق شده در کوهرنگ در تلاش هستند، که باید هشدارها برای عدم شنا کردن افراد، با نصب تابلو در اطراف رودخانه‌ها و سدها توسط دستگاه‌های متولی داده شود.

وی با اشاره به آمادگی ۲۴ پایگاه ثابت و سیار جمعیت هلال احمر استان، افزود: یک تیم سیلاب در مرکز استان، هشت تیم امداد کوهستان و تیم واکنش سریع نیز آمادگی کامل دارند.

مرتضوی تاکید کرد: بالگرد جمعیت هلال احمر نیز از فردا دوشنبه در استان برای ارائه خدمات مستقر خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.