کد خبر: ۹۵۸۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۱
در چهارمحال و بختیاری؛
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۴ پایگاه ثابت و سیار جمعیت هلال احمر استان آمادگی لازم را در تعطیلات پیش‌رو دارند و به مسافران خدمات رسانی می کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید احمد مرتضوی در جلسه ستاد خدمات سفر استان از حوادث رخ داده در استان در روزهای گذشته خبر داد و اظهار داشت: همچنان نیروهای هلال احمر برای کشف جسد فردی غرق شده در کوهرنگ در تلاش هستند، که باید هشدارها برای عدم شنا کردن افراد، با نصب تابلو در اطراف رودخانه‌ها و سدها توسط دستگاه‌های متولی داده شود.

وی با اشاره به آمادگی ۲۴ پایگاه ثابت و سیار جمعیت هلال احمر استان، افزود: یک تیم سیلاب در مرکز استان، هشت تیم امداد کوهستان و تیم واکنش سریع نیز آمادگی کامل دارند.

مرتضوی تاکید کرد: بالگرد جمعیت هلال احمر نیز از فردا دوشنبه در استان برای ارائه خدمات مستقر خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

اقدامات شركت بهره برداري متروي تهران براي مقابله با ويروس كرونا

مدیر عامل متروی تهران گفت: شركت بهره برداری مترو در كشور عملکرد پیشگیرانه خود از اسفندماه سال جاری آغاز كرده و با توجه به شیوع بیماری کرونا دستور العمل هایی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ابلاغ شد و اين كار با حساسیت و دقت بیشتری روزانه به منظور پیشگیری و کنترل ویروس کرونابرای حفظ سلامت مسافران انجام مي شود.
توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

توصیه رهبر معظم انقلاب به مردم شریف ایران برای دفع بلا

رهبر معظم انقلاب در پیامی در اینستاگرام فرمودند:دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش مضمون است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.