کد خبر: ۹۵۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
استاندار چهارمحال و بختیاری:
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: خدمات رسانی در بخش گردشگری چهارمحال و بختیاری در تعطیلات پیش‌رو افزایش یابد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اقبال عباسی در جلسه ستاد خدمات سفر استان، با تاکید بر اینکه بایستی مدیران دستگاه‌های اجرایی در تعطیلات عید فطر در دسترس باشند، اظهار داشت: آب و هوای مطلوب استان و تعطیل بودن مدارس، می‌تواند مسافران بسیاری را راهی چهارمحال و بختیاری کند.

وی افزود: شهرداری‌ها و دهیاری‌ها محیط شهر و روستاها و متولیان مراکز تفریحی نیز اماکن توریستی را برای ورود مسافران محیا کنند.

عباسی بیان کرد: به منظور عدم نارضایتی مسافران ورودی به استان، نظارت کافی بر قیمت گوشت، مرغ و سوخت رسانی صورت گیرد.

وی بیان کرد: برای ارائه خدماتی همچون رفتینگ در حواشی رودخانه‌ها، قرارداد لازم میان سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و آب منطقه‌ای منعقد شود تا مشکلی ایجاد نشود همچنین تابلوهای خطرات احتمالی و هشدار در اطراف رودخانه‌ها نصب شود.

عباسی با بیان اینکه اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان باید نقاط حادثه‌خیز را مشخص و تابلوهای راهنمایی متناسب را نصب کند، تصریح کرد: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هتل‌ها، خانه‌های مسافر و … را نظارت کرده و نیروهایی بر ارائه خدامات در این مراکز اقامتی نظارت داشته باشند.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تمامی مراکز خدماتی اعم از سوپر مارکت‌ها، بیمارستان و … در تعطیلات پیش‌رو آماده خدمات رسانی باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.