کد خبر: ۹۵۸۷۹
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال وبختیاری خبر داد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری از اختصاص ۷۲۰میلیارد ریال یارانه دولتی برای امهال سه ساله تسهیلات کشاورزی استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ذبیح الله غریب در نشست ماده ۳۳ قانون بودجه برنامه ششم توسعه اظهار داشت: بر اساس برآوردهای که در سال زراعی گذشته انجام شده حدود پنج هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال خسارت ناشی از خشکسالی، سرمازدگی و حمله آفات و… به بخش کشاورزی وارد شده است.

وی با اشاره به جبران خسارت کشاورزان افزود: بخشی از خسارت‌های وارد شده از طریق بیمه صندوق کشاورزی و بخش دیگر دولت با پرداخت بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال یارانه تسهیلات، بخشی از خسارت این قشر مولد را برعهده گرفته است.

غریب از تشکیل کمیته نظارت بر بند (خ) ماده ۳۳ قانون بودجه برنامه ششم توسعه در سازمان جهاد کشاورزی استان در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: این کارگروه متشکل از فرمانداران و دیگر متوالیان مربوطه به بررسی و ارزیابی تسهیلات بهره برداران در زمان مقرر تعیین شده می‌پردازند تا نسبت به ادامه امهال مشمول قانون باقی اقدام شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.