کد خبر: ۹۵۸۷۹
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال وبختیاری خبر داد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان چهارمحال وبختیاری از اختصاص ۷۲۰میلیارد ریال یارانه دولتی برای امهال سه ساله تسهیلات کشاورزی استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ذبیح الله غریب در نشست ماده ۳۳ قانون بودجه برنامه ششم توسعه اظهار داشت: بر اساس برآوردهای که در سال زراعی گذشته انجام شده حدود پنج هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال خسارت ناشی از خشکسالی، سرمازدگی و حمله آفات و… به بخش کشاورزی وارد شده است.

وی با اشاره به جبران خسارت کشاورزان افزود: بخشی از خسارت‌های وارد شده از طریق بیمه صندوق کشاورزی و بخش دیگر دولت با پرداخت بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال یارانه تسهیلات، بخشی از خسارت این قشر مولد را برعهده گرفته است.

غریب از تشکیل کمیته نظارت بر بند (خ) ماده ۳۳ قانون بودجه برنامه ششم توسعه در سازمان جهاد کشاورزی استان در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: این کارگروه متشکل از فرمانداران و دیگر متوالیان مربوطه به بررسی و ارزیابی تسهیلات بهره برداران در زمان مقرر تعیین شده می‌پردازند تا نسبت به ادامه امهال مشمول قانون باقی اقدام شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.