کد خبر: ۹۵۸۳۴
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
مدیر‌کل بهزیستی استان تهران گفت: یک هزار و ۱۰۰ پایگاه مراکز دولتی و غیردولتی جمع‌آوری زکات فطره بهزیستی در سراسر استان تهران آماده دریافت فطریه و وجوهات شرعی در روز عید فطر هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، داریوش بیات‌نژاد با اشاره به برپایی 1100 پایگاه در سراسر استان تهران در روز عید فطر اظهار کرد: همچون سنوات گذشته و با هماهنگی دبیرخانه شورای زکات استان تهران، مجوزهای لازم دریافت شده است و 400 پایگاه جمع‌آوری از مراکز دولتی و 700 پایگاه مراکز و مؤسسات غیردولتی مجاز در روز عید سعید فطر اقدام به دریافت وجوهات شرعی و زکات فطره در روز عید سعید فطر خواهند کرد که این پایگاه‌ها عموماً در میادین اصلی شهر و اماکن پرتردد مستقر خواهند شد.

وی میزان جمع‌آوری زکات فطره در سال 97 را یک میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: وجوهات دریافت شده در حوزه کمک هزینه درمان، تأمین مسکن، اشتغال، جهیزیه و تهیه مواد غذایی و ... مددجویان سازمان بهزیستی هزینه شد.

بیات‌نژاد از نصب برچسب متحدالشکل سازمان بهزیستی کشور بر روی صندوق‌های جمع‌آوری زکات فطره خبر داد و افزود: پایگاه‌های دولتی علاوه بر برچسب، مجوز هولوگرام‌دار شورای زکات کشور را نیز همراه دارند و مؤسسات خیریه واجد شرایط جمع‌آوری زکات فطره نیز موظف به دریافت مجوزهای کمیته زکات برای برپایی پایگاه خواهند بود.

مدیرکل بهزیستی استان تهران در خصوص شیوه‌های جمع‌آوری غیرحضوری وجوهات شرعی نیز گفت: هموطنان عزیز می‌توانند از طریق دو شماره حساب پشتیبان مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان تهران شامل شماره حساب 9595959595 نزد بانک رفاه شعبه مستقل مرکزی و یا از طریق شماره حساب 0233333300001 بانک آینده شعبه جام جم، شماره کارت 6362147010009429 و با شماره‌گیری کدهای دستوری #555*724* و یا #2*6*7* وجوهات شرعی خود را برای کمک به جامعه هدف نیازمند سازمان بهزیستی واریز کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بازار مسکن در آستانه تابستان رو به سردی گذاشت

بدنبال افزایش 112 درصدی قیمت مسکن و کاهش 36 درصدی معاملات وزارت مسکن بنا دارد با ارائه زمین های دولتی در داخل شهرها به انبوه سازان روند نزولی قیمت مسکن را کلید بزند.
رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

رشد اقتصادی با نفت، منفی 4.9 درصد و رشد صنعت منفی 9.6 شد

بر اساس اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی در سال ۹۷ با احتساب نفت، منفی ۴.۹ درصد و بدون نفت، منفی ۲.۴ درصد بوده است.