کد خبر: ۹۵۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
رئیس هیأت امنای آستان مقدس امامزادگان باقریه:
رئیس هیأت امنای آستان مقدس امامزادگان باقریه گفت:ساخت پمپ بنزین در نزدیکی آستان امام‌زادگان باقریه آسیب زا است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد محمدی در جلسه شورای شهر بیرجند اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) زمینی را در نزدیکی آستان مقدس امامزادگان باقریه به عنوان املاک بلاصاحب و مجهول المالک تصرف و به مزایده گذاشته است.

رئیس هیأت امنای آستان مقدس امامزادگان باقریه بیان کرد: فردی که در مزایده زمین را خریداری کرده قصد ساخت پمپ بنزین در آن محدوده را دارد که موجب ایجاد گلایه‌های زائران، شهروندان و هیأت منای مجموعه شده است.

محمدی ادامه داد: از آنجایی که بحث دفن بودن امامزادگان در محدوده دره و نه تنها قسمت ضریح و مسائلی شبیه به این مطرح است ساخت پمپ بنزین در آن زمین از منظر اعتقادی موجب ناراحتی مردم می‌شود.

وی افزود: از طرف دیگر ما هر ساله در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی، ایام محرم، شب‌های احیا و میلادهای ائمه (ع) در آستان مقدس برنامه‌هایی اجرا می کنیم که با استقبال مردم مواجهه می‌شود و از این منظر در آینده نیاز به زمین در این محدوده خواهیم داشت.

رئیس هیأت امنای آستان مقدس امامزادگان باقریه گفت: زمینی که در آن قصد ساخت پمپ بنرین را دارند در آینده برای طرح توسعه آستان امامزادگان می‌تواند قابل استفاده باشد.

محمدی یادآور شد: از طرف دیگر ساخت پمپ بنزین در نزدیکی مکانی که انبوه جمعیت در آنجا حاضر می‌شوند بی شک از منظر امنیتی نیز به صلاح نیست.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.
حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

حذف یارانه 5.5 میلیون نفربا هدف توسعه اشتغال اجرایی می شود

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت : حدف یارانه پردرآمدها که بیشتر از ایرانیان مقیم خارج کشور هستند به منظور تقویت اشتغال و جبران کسری بودجه انجام می شود.