کد خبر: ۹۵۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
رئیس هیأت امنای آستان مقدس امامزادگان باقریه:
رئیس هیأت امنای آستان مقدس امامزادگان باقریه گفت:ساخت پمپ بنزین در نزدیکی آستان امام‌زادگان باقریه آسیب زا است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد محمدی در جلسه شورای شهر بیرجند اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) زمینی را در نزدیکی آستان مقدس امامزادگان باقریه به عنوان املاک بلاصاحب و مجهول المالک تصرف و به مزایده گذاشته است.

رئیس هیأت امنای آستان مقدس امامزادگان باقریه بیان کرد: فردی که در مزایده زمین را خریداری کرده قصد ساخت پمپ بنزین در آن محدوده را دارد که موجب ایجاد گلایه‌های زائران، شهروندان و هیأت منای مجموعه شده است.

محمدی ادامه داد: از آنجایی که بحث دفن بودن امامزادگان در محدوده دره و نه تنها قسمت ضریح و مسائلی شبیه به این مطرح است ساخت پمپ بنزین در آن زمین از منظر اعتقادی موجب ناراحتی مردم می‌شود.

وی افزود: از طرف دیگر ما هر ساله در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی، ایام محرم، شب‌های احیا و میلادهای ائمه (ع) در آستان مقدس برنامه‌هایی اجرا می کنیم که با استقبال مردم مواجهه می‌شود و از این منظر در آینده نیاز به زمین در این محدوده خواهیم داشت.

رئیس هیأت امنای آستان مقدس امامزادگان باقریه گفت: زمینی که در آن قصد ساخت پمپ بنرین را دارند در آینده برای طرح توسعه آستان امامزادگان می‌تواند قابل استفاده باشد.

محمدی یادآور شد: از طرف دیگر ساخت پمپ بنزین در نزدیکی مکانی که انبوه جمعیت در آنجا حاضر می‌شوند بی شک از منظر امنیتی نیز به صلاح نیست.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
آخرین اخبار