کد خبر: ۹۵۷۰۶
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰
مدیرعامل شرکت عمران مسکن مهر پردیس گفت: امسال ۴۰ هزار واحد مسکونی را تکمیل و تحویل مردم خواهیم داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،سیدمهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران مسکن مهر پردیس در خصوص آخرین وضعیت مسکن مهر در این منطقه اظهار کرد: در شهر جدید پردیس حدود ۸۲ هزار واحد مسکونی ساخته شده است.

هدایت با بیان اینکه از این ۸۲ هزار واحد مسکونی ۳۵ هزار واحد افتتاح شده  و ۴۷ هزار واحد نیز در مراحل مختلف ساخت هستند، اظهار کرد: امسال هم ۴۰ هزار ئاحد را تکمیل و تحویل مردم خواهیم داد و البته این موضوع مستلزم همکاری بانک مسکن و مردم است.

مدیرعامل شرکت عمران مسکن مهر پردیس گفت: در بخش محوطه سازی و آماده سازی از همه منابع خود استفاده کردیم و در کنار ساخت واحد‌های مسکونی در حال تکمیل زیربنا‌ها و خدمات در شهر جدید پردیس هستیم.

وی با بیان اینکه قصد داریم از طریق مشارکت با بخش خصوصی تمام مراکز خدمت رسانی در پروژه مسکن مهر پردیس را تکمیل کنیم افزود: با ساخت مسجد، مدرسه، سرای‌محله، درمانگاه و سایر خدمات مورد نیاز در هر محله، همزمان با سکونت مردم در واحد‌های مسکونی خود خدمت رسانی کنیم.

هدایت گفت: در لایحه بودجه سال ۹۸، بودجه برای ساخت مترو در شهر جدید پردیس تخصیص داده شده است.

مدیرعامل شرکت عمران مسکن مهر پردیس ادامه داد: کار اجرایی پروژه‌ی مترو پردیس که یک راه حمل و نقل ایمن است را با همکاری قرارگاه خاتم‌الانبیاء شروع کردیم.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات در حوزه فضای سبز انجام شده که همزمان با سکونت مردم این مسئله نیز حل شده باشد.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.