کد خبر: ۹۵۴۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵
کتاب «مجموعه قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور» توسط انتشارات جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر منتشر شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،کتاب «مجموعه قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور» توسط انتشارات جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر منتشر شد.
 
این کتاب با مقدمه ای از دکتر سید حمید پورمحمدی معاون امور اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور به چاپ رسیده است.
 
کتاب «مجموعه قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور» حاوی ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور، ضریب حقوق و حداقل و حداکثر حقول کارمندان، اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و قضات، ضریب حقوق و حداقل و حداکثر حقوق بازنشستگان، ابلاغیه های سیاست های کلی سند چشم انداز و برنامه ششم توسعه، قانون احکام دائمی برنامه های توسعه به همراه آدرس آیین نامه های اجرایی، مصوبات منتشر شده شورای عالی هماهنگی اقتصادی، یادداشت های توضیحی و تنقیحی شامل اصلاحات به شرح متن و آدرس تمام آیین نامه های اجرایی قوانین و همچنین نمایه است.
 
در این کتاب سعی شده است ارتباطات قانون بودجه سال ۱۳۹۸ با اسناد بالادست، احکام حکومتی، قانون برنامه ششم توسعه، قانون احکام دائمی برنامه های توسعه و سایر قوانین مشخص شود و مجریان و دانش پژوهان به اطلاعات دسترسی داشته باشند.
 
همچنین نسخه الکترونیک این کتاب از طریق وبگاه شرکت «ویرا پژوهان پویا» قابل دریافت است (www.vraa.ir).
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی تنکابن قتلگاه است

کمربندی ۱۱ کیلومتری تنکابن بوی خون می‌دهد و در یکسال گذشته ۲۵ نفر را به گام مرگ کشانده است، این درحالی که مسئولان راه بر سر نامیدن آن به اسم کمربندی یا کنارگذر اختلاف نظر دارند.
آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

آسیب شناسی رفتارهای نابخردانه در محرم ؛تهدید عاشورا

یک رفتار شناس گفت : استفاده از یک مداح بی سواد ، سنگین تر کردن علامت ها و تزئئین آنها با شیر ، بز و همچنین ذبح گاو و گوسفند و شتر در مقابل چشمان کودکان و برگزاری هیات ها در آپارتمان ها رفتارهای نابخردانه ای است که ذات فرهنگ عاشورایی را هدف گرفته است.