کد خبر: ۹۵۴۵۱
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان قم با بیان اینکه ١٤ هزار سالمند زیرپوشش كميته امداد قرار دارند گفت: در سال گذشته بيش از ٥ هزار وام قرض الحسنه در اختیار افراد زیرپوشش کمیته امداد قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اکبر میرشکار در سخنرانی اظهار کرد: خدمات ما مقطعی است تا از ماندن افراد زیر پوشش جلوگیری شود البته این مسئله شامل سالمندان و از کارافتادگان نمی شود.

وی با تاکید بر اینکه سال گذشته بیش از ١١٩ میلیارد تومان هزینه شده که این رقم غیر از وام کارگشایی است تصریح کرد: سال گذشته مردم قم بیش از ٤٧ میلیارد تومان به نیازمندان کمیته امداد کمک کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان قم از خریداری ١١٤ واحد مسکن برای مددجویان کمیته امداد در قم خبر داد و افزود: تهیه ٩٣٢ مورد جهیزیه، شناسایی و ارائه یارانه به هزار و ٢٠٠ کودک زیر ٦ سال دارای مشکل سوء تغذیه، تامین ٨٠٠ مسکن، اختصاص 28 میلیارد تومان وام اشتغال به بیش از هزار نفر و هزینه کردن ١٤ میلیارد تومان برای درمان مددجویان از جمله اقدامات انجام شده است.

وی با بیان اینکه ١٤ هزار سالمند زیرپوشش کمیته امداد قرار دارند بیان کرد: در سال گذشته بیش از ٥ هزار وام قرض الحسنه در اختیار افراد زیرپوشش کمیته امداد قرار گرفته است.

میرشکار ادامه داد: در حال حاضر 4 هزار نفر دانش آموز و 600 دانشجو زیرپوشش خدمات کمیته امداد قرار دارند.

وی با بیان اینکه در بحث سیل مردم ٣.٢ میلیارد تومان کمک‌های خود را به کمیته امداد اهدا کردند خاطرنشان کرد: در فضای مجازی تبلیغاتی علیه کمیته امداد می‌شود که پول‌ها به کشورهای دیگر ارسال می شود که این مسائل غیرواقعی است و تمام کمک‌های هر استان در همان استان هزینه می شود و کلیه هزینه‌ها از محل درآمدها و کمک‌ها است و یک ریال از درآمدها صرف هزینه‌های داخلی کمیته امداد نمی شود.
برچسب ها: شهرفردا ، کمیته امداد ، قم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

ایران در حال پشت سر گذاشتن اقتصاد نفتی است

استادیار دانشگاه امام باقر (ع) با اشاره به اقتصاد نفت پایه که شکننده ترین عنصر اقتصاد کشور بوده گفت: همانطور که امروز از تجارب نیروهای دفاعی در کشور برای صنایع خودروسازی و قطعه سازی استفاده می شود با انتقال این تجربیات در یک سیستم هم افزا همه می توانند از این ظرفیت در پیشبرد اهداف کشور استفاده کنند.
تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

تحریم صنایع پتروشیمی تهدیدی نمایشی است

نماینده شیراز در مجلس نهم گفت :بیشتر تولیدات پتروشیمی ایران در داخل کشور مصرف می‌شود و تهدیدهای دشمن مبتنی بر تحریم شرکت‌های پتروشیمی اثر چندانی در موازنه اقتصادی بین الملل ایران ندارد.
آخرین اخبار